Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy végleg eltűnjön az életemből?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az exemről van szó. Tavaly nyáron ismertem meg,megvolt az első randink, sosem tettem ilyet,ezután se fogok,de akkor lefeküdtünk, olyan kémia volt köztünk megtörtént.


Majd írt másnap,hogy időt kér,és eltűnt, én akkor úgy gondoltam megkapta amit akar és nem fog jelentkezni.


Eltelt 1 hét,majd felkeresett,megbeszéltük,hogy megpróbáljuk együtt, a szex nagyon jó volt,de hosszabb távon nem tudtunk meglenni egymás mellett,mert csak veszekedtünk. Nagyon féltékeny volt,könnyen sértődött, szépen elmart mindenkitől,azóta is építgetem a baráti kapcsolataimat.. Végül egy veszekedésünk után neten szakított velem tél elején, valahogy már vártam is,hogy ő mondja ki, nem bírtam tovább vele.


Kb 2 hétig nyugalom volt,aztán ismét felbukkant, folyamatos bocsánatkérések,szerelmi vallomások,azt mondta félt az elköteleződéstől (27 évesen?),találkozni akar,próbáltam neki elmondani szépen,csúnyán is,hogy felejtsen el engem, elküldtem neki egy zenét is,ami arról szól,hogy ideje elengedni, de azt mondta nem akar,sőt hagyjam el a páromat, mert mellette kell lennem, összetartozunk.



Amivel végleg kiverte a biztosítékot mikor kb 1,5 hete felhívott az öccse,hogy nem tudják hol van, nehezen elértem,berúgott (nem szokott inni) és öngyilkos akart lenni, mert nélkülem nem tud élni. Szóltam az öccsének,hogy csináljon a bátyjával valamit, mert én már nem tudok hatni rá,és elegem is van belőle, az öccse és ő is elküldött akkor melegebb éghajlatra.


Kb 1 hete vasárnap írt,hogy találkozzunk utoljára utána békén hagy végleg,nem reagáltam neki (sms-n kívül minden tiltva van) azt hittem veszi a lapot,kezdtem megnyugodni,de tegnap este ismét jött az sms.


Március közepén lesz 1 hónapos a kapcsolatom, nagyon szeretem a párom és ő is engem, de exem belerondít sajnos a dolgokba,azt mondta párom,ne foglalkozzak vele,le fog kopni,de sajnos nem igazán akar..


A segítségeteket kérném, hogy lehetne egy ilyen exe-t lekoptatni végleg,hogy felfogja,hogy nem érdekel? Nem akarom,hogy rámenjen a kapcsolatom, meg az idegrendszerem, meglátom exem nevét a telefonkijelzőn már emelkedik a vérnyomásom.


Előre is köszönöm!


25/L (ex 27/F, párom: 28/F)


2018. márc. 3. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld le a számod.

31/f

2018. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk letiltani mindenhonnan, a telefonszamat is. Kitorlni a szamot is. Facebook ha van akkor fuggezd fel par honapra, vagj el minden szalat.

De amugy ha akartad volna, mar reg megtetted volna ezeket.

Jelentsd fel. Stb.

Mire varsz? -.-“

2018. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek a hosszú kontextus? Letiltod a számát (mi az, hogy sms-ben nem? Lol), esetleg feljelented zaklatásért. Ennyi
2018. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég régi családi csomagos számom van,miatta nem cserélem le,mint írtam is,letiltottam már facen, tettem fel a telefonomra "Call Blacklist" programot, az blokkolja a hívást. Fontolóra vettem a feljelentést,köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. márc. 3. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Én magammal vinném a párom úgy taliznák az ex-el, beszéljen a párom elott,ha mer. (vannak olyanok akik csak direkt cseszegetésbol csinalják ezt, aztán már behuzzak a farkukat ha van valami) meg mondanám neki szepen hogy én a mostanival vagyok boldog, hadjon békén kulonben fel jelentem.. Csak ha valoban kattant a csávo,lehetseges hogy tényleg ongyi lessz?! :S
2018. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Beszéltük párommal, hogy közösen találkozzunk vele,és próbáljunk meg beszélni vele, ő bele is ment,azt mondta egyedül ne is menjek bele,mert félt engem. Egyszer mondtam exemnek,mikor még beszéltünk,hogy csak a párom jelenlétében találkozom vele,erre annyit mondott,hogy ő arra a f***fejre nem kíváncsi, meg úgyis vissza fogom sírni magamat hozzá, akkor feladtam a beszélgetést,akkor jött a tiltás.


Most szívesen mondanám azt,hogy legyen,legalább megszabadulok tőle,de nem vagyok ilyen, nekem csak annyi elég,hogyha tovább lép és elfelejt, remélem talál majd magának valakit. Köszönöm a válaszod.

2018. márc. 3. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
IFA-val vétlen gázolás vagy egy drága fejlövés. :D
2018. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!