Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eltérő munkarendet hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eltérő munkarendet hogyan lehet kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Egyszer már írtam az oldalra, de másik kategóriába...akkor azt írták rá, hogy több ezren élnek így, nem nagy dolog...ami igaz is, de én potenciális veszélyforrásnak érzem ránk nézve ezt.


Van egy ... Kapcsolatom. 2016.novembere óta tart, voltak nehéz időszakaink, voltunk egymástól messze és most már mondhatni együtt lakunk. Innen indul, ide jön haza, így is emlegeti, amikor szóba kerül.

Nekem van két gyermekem, neki egy. Az enyémek velem élnek, az övé az anyukájával.

Jelenleg szerdától 7-14 között dolgozok majd, eddig 6-14-ig dolgoztam, Ő indította a gyerekeket.


Tehát mostantól így fog kinézni egy átlagos nap/hét:

Felkelek 5.30-kor, főzök kávét, elkészítem, kikészítem az ételt, amit elvisz magával. 6-kor keltem a gyerekeket, felöltözünk, isznak, esznek és én a kisebbet elviszem 6.30-ra, aztán megyek dolgozni. A nagyobb el tud menni egyedül iskolába, tudja mikor induljon, közel is van...


Ő felkel 7.30 körül és 8-22-ig dolgozik, hétvégén 8-24-ig.


Én hazaérek a gyerekekkel fél5-re. Aztán pihenek picit (átöltözök, eszek, ilyesmi), boltba megyek, ha munka után nem voltam, mosok, főzök meg a napi kis takarítás. Aztán jön az esti rutin...fürdünk, fekszünk...és eddigre hulla vagyok. Ez kb este 21.00-22.00


Aztán hazaér én meg vagy alszok vagy nagyon álmos vagyok. Most ott vagyunk, hogy semmi nem volt köztünk hétfő óta. Én is, ő is fáradt.

Tudom, hogy ez nagy éket fog közénk verni, ha sokáig így megy. Mit tudnék tenni, hogy bírjam az ébrenlétet? Mit tudnék tenni, hogy ez ne tegyen minket tönkre (mármint minket, mint egy egységet).


Nem opció, hogy ne dolgozzon addig. Nem opció az sem, hogy én dolgozzak máskor vagy hogy egyikönk ne dolgozzon.


2018. ápr. 29. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért vállalt el ilyen rabszolgamunkát? Ennyire nem kellhet a pénz. 8-24? Ez mi? A rabszolgáknak több pihenőidő jár.


Ebbe bele fog halni hamarosan, ha nem áll le.


Inkább éljetek enyén szegényebben, minthogy belehaljatok az agyatlan robotba.

2018. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Heti 102 órát dolgozik???
2018. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Presszója van, a sajátja. Még nem tud megfizetni egy alkalmazottat. Mindennap dolgozik. Sajnos nem teheti meg, hogy bezár 18.00-20.00-kor. Nincs belőle sok pénze, most még vissza kell forgatnia szinte mindent.
2018. ápr. 29. 13:04
 4/17 anonim ***** válasza:

#3


Akkor jó szarul csinálja, temetésére készülni 3-4 éven belül.

2018. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mivel egy faluban van és viszonylag friss vállalkozás, így nem az a baj, hogy szarul csinálja.

Mikor megismertem, akkor még pincérkedett.

2018. ápr. 29. 13:09
 6/17 A kérdező kommentje:
Szeretnénk mindketten, ha nem menne tönkre ez az egész, de ha így megy sokáig, márpedig szezon eleje van mégcsak... Akkor erre a nyárra rámegyünk.
2018. ápr. 29. 13:11
 7/17 anonim ***** válasza:

Faluban. Presszó.



U-huuuhuhh. Lehet pincérnek profi, de az üzletben nagyon ostoba szegény. Faluban presszó? Miért nyit ki 8-kor? Az emberek délután, munka után járnak "presszóba". Az öregek meg kapásból nem, azok a Hörpibe mennek inni.

2018. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szerintem nem azt kértem, hogy beszéljük meg, mennyire jó ötlet ott nyitni bármit, ahol ő. Nekem mindegy, hol és mit nyit, amíg azt csinálja, amit szeretne. Én magamhoz mérten támogatom, mivel a társ támogat, nem pedig visszahúz.


Itt az a kérdés, hogy mit tudnék tenni kettőnkért... Azért, hogy túléljük ezt az időszakot.

2018. ápr. 29. 13:22
 9/17 anonim ***** válasza:

#8


Hát mondj fel a mostani melódban és dolgozzatok együtt a presszóban. Csinálatjátok felváltva, néha meg együtt amikor nagy a tömeg.


Más megoldás nem nagyon van.

2018. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A számlákat fizetni kell... Úgy pedig nem fogom tudni fizetni a lakbért, a rezsit, a tv-t, a netet... Talán a kiadásaink felét fedezné a bevétel. Pedig nincs sok kiadásom. Viszont neki fizetni kell az adót, a gyerektartást, a bérletidíjat, rezsit meg van egy hitele (már csak kevés van vissza, 50ezer alatt ) is, ha minden igaz. Ezért írtam az elején, hogy a felmondás nem opció. Nekem a gyerekeket el kell tartanom.
2018. ápr. 29. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!