Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mehet ez így? Ez a jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet ez így? Ez a jó?

Figyelt kérdés
A bátyám megcsalta a feleségét, aki kidobta.El is vette a szeretőjét.Nem nagyon bírjuk a nőt,mindenért szól a bátyámnak.Ne büfögj, hajtsd le a wc-t,ne morzsázz, menj a boltba stb. De hoztak egy olyan szabályt, hogy mindenért meg is dícsérik egymást. Az előző felesége engedékeny volt, nagyon kedveltem, hasonlóak vagyunk.A tesóm az utolsó évben már nagyon csúnyán bánt vele. A bátyám van amikor sajnálja a régi életét, de van, hogy azt mondja ez a jó, a határozott (szerintem inkább bunkó) nő.
2018. ápr. 29. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A bátyád tudja, mi a jobb neki, miért döntött így. Felnőtt ember, nem tudtok helyette dönteni. Ha benneteket idegesít a nő, akkor egyszerűen csak tartsátok távol magatokat tőle.
2018. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A nő a bunkó, miközben a bátyád böfög, morzsázik és nem hajtja le a wc tetejét? Azzzigen.
2018. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csaladon belül szerintem nem gond egy büfi.Az előző feleségével üvöltött, ha kedvesen szólt érte, ő feladta.Elfogadta, hogy ilyen.Mindegy is, majd az idő...
2018. ápr. 29. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!