Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért mondják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mondják azt mások, hogy hiába vagyunk együtt 3 éve, nem szeretjük egymást?

Figyelt kérdés

Minden héten eljárunk valahova és folyton posztolunk képet, vagy bejelentkezünk. Azt mondják többen, hogy ez nem szerelem, csak barátság extrákkal. Illetve állításuk szerint akik szeretik egymást, azok nem úgy állnak a képeken, mint 2 ismerős, semmi testkontaktus nélkül és nem tesznek fel olyan képeket, mint mi, hogy a barátom fogdossa a combonat vagy filmezünk és lefényképezzük a popcorn s a háttérben a lábunk.

Igazuk lehet, hogy ez nem szerelem, szerintetek?


2018. ápr. 29. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Az értelmes felnőtt emberek tudják, hogy mit jelent a magánélet kifejezés.


Ti egy éretlen kistini pár vagytok.


Ja, és ha valóban szeretnétek egymást, akkor kívülről is látszana rajtatok, csillogna a szemetek..stb.

És nem kéne 5000 fotó, hogy a külvilágnak mutogassátok, hogy mennyire boldogok vagytok.

2018. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk tinik, én 21 vagyok, ő 35. De más is ezt csinálja facebookon
2018. ápr. 29. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

"De más is ezt csinálja facebookon"

Ja, a sok agymosott birka. :D


Agyi szinten akkor is tinik vagytok.


Írd már le légyszi, hogy mi a magánügy, magánélet jelentése.

2018. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Hogy szerelem-e, nem tudom és nem is érdekel, de az biztos, hogy nagyon gyerekes ez a mindent posztolunk a fb-ra viselkedés.
2018. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatomat sem teregettem ki Facebookra. Sőt meg közös kep se volt se közös becsekkolas semmi ilyen. Nyilvános nyálas bajcsevej sem volt

Mindig is értelmetlen hulyesegnek tartottam ezeket

Egy igazi kapcsolatnak nincs nyoma a Facebookon mert nem ott élik ki magukat ezt nem én állítom hanem egy pszichológus de szerintem igaza van

Amugy meg senkit sem érdekel ha a szerelmesparok 5 percenként rakják ki hogy hol vannak és mit csinálnak pláne ha mániákusan teszik ezt mint jó pár ismerosom. Nekem se energiam se kedvem nem lenne ilyen hulyesegekkel foglalkozni

2018. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Minden héten eljárunk valahova és folyton posztolunk képet, vagy bejelentkezünk."

Az ilyen idióta ismerősöket szoktam tiltani, mert erre szinte senki nem kíváncsi.

2018. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan mint amikor valaki a gyerekét fotózza nap mint nap és tolja felfele a képeket. Eleimte aranyos meg minden utána a f**om ki van meg idegesít. Kit érdekel hogy ti mit csináltok? Nem értem az embereknek miért olyan fontos reklámozni hogy mennyire "boldogok"?
2018. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Istenem, mit érdekel hogy mások mit gondolnak? Most ettől nem fogjátok szeretni egymást, vagy mi? Attól még hogy más emberek veletek foglalkoznak a saját nyomoruk helyett, nem kéne adni is rá. Tedd fel a kérdést magadnak. Te úgy érzed hogy a ti kapcsolatotok csak barátság extrákkal? -Gondolom nem. Akkor meg?
2018. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!