Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nekem ez szempont akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem ez szempont akkor hogyan es hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Leszögezn előre a kérdés nem kamu. Nekem fontos,hogy a leendő páromnak 18-20cm legyen a mérete. Első páromnak ekkora volt,es vele volt a legjobb a szex. Masodik pasimnak kicsi es vekony volt, nem volt jó vele. Felre is léptem,az első paromhoz jartam szexelni.

De hogyan es hol ismerkedjek?



2018. ápr. 30. 00:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak várj, mindjárt jönnek a privik. Itt mindenkinek akkora..
2018. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

#1

Nem is! Én beismerem, hogy az enyém nem ekkora...


Egy centivel hosszabb!

2018. ápr. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt kell ismerkedned, ezen az oldalon úgyis mindenkié minimum 20 cm. :D
2018. ápr. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Én még senkinél nem láttam 18-20 centis BMW slusszkulcsot, szóval így nehéz lesz ismerkedned. :D
2018. ápr. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

majd kifejlesztjük állíhatóra :)


mint a porszívónyél..

2018. ápr. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Afrikában. De ott is az igénytelenebbek között keresgélj!
2018. ápr. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De most tényleg, ha ezt szeretnéd, akkor pl a neten simán írd ki, mint itt. Tapasztalat szerint bármilyen vad hülyeség számít az enbernek (de tényleg), akkor azt a legrövidebb úton közöljem, hogy a másik is tudjon róla. Sokszor az a probléma, hogy az enber maga sem tudja mit szeretne, így aztán az elvárások miatt rossz irányba halad. Bár mondjuk a szex elég fontos egy kapcsolatban, így ha bizonyos méret alatt van valaki, az biza lehet porbléma. Én pl még sosem tudtam hiteles eredményt mérni a sajátommal, így ha nekem valaki azt mondja, hogy ennyi a határ, akkor csak zavartan pislogok, mert fogalmam sincs, hogyan lehet hitelesen mérni egy eleve változó méretű dolgot:)
2018. ápr. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Elég hülyén néznék ki ekkora hajhosszal, úgyhogy bocsi, maradok inkább kopasz.
2018. ápr. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Nincs miért szégyenkezni, szép méretem van. De ha kiderülne, hogy valaki ezért jön velem össze, kivágnám, mint macskát szarni. Nem egy farok vagyok két golyóval. Ugyan így, ne a külsőmbe szeressen bele a másik, mert felejtős. Ezek paraméterek, nem egy személy.

Az ilyen sekélyes emberektől Isten óvjon.


Amúgy szexpartnerkeresőn találsz, ott mindenki mutogatja.

2018. ápr. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Unatkozó pasit érdekli a lányok véleménye.

Nem, nem a középsőd szélte hossza miatt hagytak ott nyugi.

2018. ápr. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!