Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy csinos de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De La Cruse kérdése:

Hogyan lehet egy csinos de elég smirglis nőt jó feleséggé tenni?

Figyelt kérdés

A dominancia átka, az, hogy a szobából ki akar terjedni a magánélet és a társasági élet minden területére.

Sheperd Shmith egyik könyvében leír egy esetet amikor a hölgy a férjének elkezd beszélni.

Bomba nő és jóvágású férfi aki anyagilag is a helyén van és mindene mindig a helyén tehát kifogástalan a megjelenése a modora és kellemes a humora is.

Nő:

-Hétfőn pedig drágám szépen elmész a postára és a csekkeket befizeted, itthon megfőzöl és aztán mehetsz majd egy órát motorozni amíg meg nem jövök.

A férfi csak lehajtotta a fejét és hallgatott egy darabig.

A jelenet kínossága odáig terjedt, hogy a társaságban mindenki hirtelen elhallgatott és csak bámulták a jelenetet.

Végül a hölgy még rátett egy lapáttal:

-Értetted nyuszikám?

Nyuszika csak hallgatott és bólintott egyet.

Azután azt gondolván a kis domina, hogy ő most sztár lett a férfiak körében még rászólt mindenki másra is:

-Na mi ez a csend?

Valamiért nem boldog, nem lettek gyerekeik és nem mennek egyről a kettőre és egyre kevesebb a barátjuk.

Persze a hölgy megesküdne rá hogy mindent megad a férjének és, hogy egyenlőek meg megbecsüli a férjét és valahogy mégis őt bántja még a saját lelki ismerete is.



2018. ápr. 30. 07:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

De hát miért nem íz írót kérdezed, miért ilyenre írta?

A smirglis nő nekem is tetszik - kis nyelvújító!

2018. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Alain Delon ***** válasza:
17: Most a felhasználónéven lovagolsz, vagy megmondod, hogy milyen neked a jó feleség?
2018. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
68%

Még mindig nem fogtad fel, hogy senkit nem lehet semmilyenné tenni. Ha a farkad irányít társkeresésnél, akkor ne csodálkozz, ha megjárod. Egy kapcsolaton kommunikációval lehet dolgozni, illetve saját magadon kéne dolgozni. Ha a fent leírt esetben a férfi nem szub, akkor egy ökör, hogy hagyja hogy így beszéljenek vele. Nő vagyok, de ha velem így beszélne a párom, akkor valószínűleg már nem lenne a párom....pedig én vagyok a nő, én választok érzelmi alapon, ugye....A férfiak pedig azzal büszkélkednek, hogy ők logikusan szoktak választani. Hát akkor edd meg amit főztél.


Amúgy várj csak, döntsd már el, mit akarsz, hiszen a fent leírt férfi szub, hisz így kezdődik: A dominancia átka az hogy a szobából ki akar terjedni a magánélet és a társasági élet minden területére.

Értem én, hogy ez egy könyvből van, de minek másoltad ide ha te nem vagy szub? Te is így bólogatsz az asszonynak vagy ez egy hülye elméleti kérdés?

2018. ápr. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Lifeishard ***** válasza:

Kérdező!


Pl. elsőrendű prevencióval: megismered, mielőtt feleségül veszed. :)

Ha már "hibáztál", akkor pedig megtanulsz kiállni magadért. Ha te tiszteled magad, a nő is tisztelni fog.

32/F

2018. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!