Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt először barátotok/barátnőtők? Meddig tartott?

Figyelt kérdés

A szüzességeteket mikor vesztettétek el? Nekem sajnos még nem volt senkim,pedig már nagyon szeretném.

21/L



#fiú #lány #barát #szerelem #kapcsolat #barátnő szüzesség
2018. ápr. 30. 16:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Olyan 16 éves korom körül volt először barátom és 9 hónapig tartott.A 16. születésnapom után két héttel később vesztettem el a szüzességemet.
2018. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

16 évesen jöttem össze az első barátommal, kb fél évig tartott, majd még egy fél évig volt se veled-se nélküled, de megcsalt, szakítottam. Azóta kapcsolatom nem volt, néha ideig-óráig képbe kerül egy pasi, de jelenleg se keresek párt, nem férne bele az időmbe. A szüzességem 26 évesen vesztettem el.

28/L

2018. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

16 vele feküdtem le elsőnek es 1,5 évig voltunk egyutt

21/n

2018. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23/l Kb másfél éve vagyunk együtt. Hát kerestem ám, de szerencsére sikerült olyan párt találnom, akire megérte várni 🙂 Kitartást, nem kell sürgetnek semmit, minden jön a maga idejében!
2018. máj. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

21 évesen, 4 évig tartott.


29/N

2018. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
26 voltam. Addig nem volt barátom, mert ha szerelmes voltam valakibe, annyira rettegtem tőle, hogy mindig elmenekültem előle. Aztán amikor így egy tényleg nagy szerelmet vesztettem el, úgy pofán csapott a dolog, hogy azóta már nem akarok mindenáron álarcot hordani, akkor se, ha sebezhetővé válok. De 26 évesen erre még nem voltam képes, ezért az első barátomat úgy választottam, hogy még véletlenül se tudjon megsebezni, szóval nem szerettem. Az első igazi kapcsolatom 29 éves koromban volt, azt már szerelemnek nevezném, részemről biztosan, az első igazi szexuális élményt is vele éltem át, mivel az előző barátommal sosem csináltuk gumi nélkül, és azt is csak nagyon ritkán. Amikor szerelemből feküdtem le az illetővel, egyszerűen nem tudtam elviselni a gumit. Érezni akartam őt.
2018. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
18 évesen volt elsőnek barátom vele vesztettem el a szüzességem és 4 évig tartott a kapcsolat. 1 éve nincs senkim aminek örülök.
2018. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23 voltam 2 évig tartott. Fizetős lánnyal veszítettem el 21 évesen. Több kapcsolatra nincs kilátás mert úgy néz ki daganatot találtak nálam és rosszindulatú
2018. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

25 voltam, vele vesztettem el. Még mindig együtt vagyunk.


27/L

2018. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

13 évesen egy osztálytársam volt az első barátom. Mikor nem látták kézen fogva sétáltunk s megcsókolt kb két hónapig.

Utána 17 évesen lett barátom, vele vesztettem el s majdnem 8 évig voltunk együtt, közben egy kisfiunk született. Utána 2 pár hónapos kapcsolat ami nem sikerült most pedig 2 éve egy olyan férfival vagyok akivel remélem örökké ugyanilyen boldogok is maradunk.


29N

2018. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!