Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég először fekudtem le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég először fekudtem le a párommal akivel régóta vagyok együtt . És az normális ha aktus után elkezdett görcsölni a gyomrom?

Figyelt kérdés

Tehát nekem ő volt az első meg nem fekudtem le senkivel . Védekezztünk és a gumi sem szakadt ki . És azóta görcsösen fáj a hasam ez a második napja

18L


2018. ápr. 30. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha a terhesség miatt aggodnal akkor semmiképp nem vagy az, nyugi.

Nem lány vagyok így nem tudom az okát, de szerintem betudható annak, hogy ez volt az első.

2018. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen amiatt aggódom . Szinte hússzor kérdeztem meg a párom hogy nem e szakadt ki stb . Ő meg mondta direkt megnézte és nem volt kiszakadva . Ilyen esetben mit tegyek ? Érdemes orvoshoz fordulni ? Vagy majd elmúlik ?
2018. ápr. 30. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

2 lehetőséget tudok elképzelni


1: annyira izgultál és izgulsz most is,hogy nehogy gáz legyen,hogy ez ráment a gyomrodra.


2: benyaltál valami vírust aminek semmi köze az együttléthez és véletlen pont mist jött ki.


Szerintem terhes tuti nem lehet,de ha lehetnél sem az aktus után rögtön lenne bármilyen tüneted.


Egyébként javaslom, hogy kezdj el gyógyszert szedni,hogy kellemesebb legyen az együttlét és utána se kelljen izgulnod. :)

2018. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm a válaszokat megnyugodtam :)
2018. ápr. 30. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én se nő vagyok, de stresszes hasfájással van bőven tapasztalatom, sokféle képen jelentkezhet, volt, hogy a tüdőmre átsugárzott, vagy az ágyékomba, én erre tenném a tippem, de ha még 1-2 nap múlva sem múlik el, akkor orvoshoz el lehet menni, nincs ebben semmi ciki, legalább megnyugszol.
2018. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nem terhesség mert először most vesztettem el a szűzzeséggem és gumival csináltuk amit utána alaposan átnéztünk és nem szakadt ki . De szerdán megyek háziorvoshoz és kérek beutalót
2018. ápr. 30. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint értem, hogy nem terhesség, de amúgy se árt nőgyógyászhoz járni, ha szexuálisan aktív vagy.
2018. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez volt az első alkalom . Mármint most vesztettem el
2018. ápr. 30. 20:36
 9/9 A kérdező kommentje:
De elfogok menni koszonom
2018. ápr. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!