Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden hétvégén inna a párom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hétvégén inna a párom! Ez normális? 4éve vagyunk együtt, ebből 1,5évig alkoholista volt, aztán letette azóta van egy kisfiunk is, de most megint elkezdi?!

Figyelt kérdés

Sírás kerülget, olyan nehezen húztam ki belőle. Máshol is van így? Nem tudom mi a normális, rossz családból jöttem. mindig talál a haverjával okot a sörözgetésre, apukám alkoholista volt, most hajléktalan! Elegem van,úgy érzem egész életem során az alkoholtól kell rettegnem

Nem ítélem el az alkoholt, igyunk, amikor ünnepelünk valamit, amikor van értelme koccintani, nem hullamatára leinni magunkat!



2018. ápr. 14. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Normális, én is a haverjaimmal együtt iszok minden hétvégén.
2018. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Viseld a felelősséget!


Senki sem kényszerìtett arra, hogy egy alkoholistával legyél együtt. Ráadasul ugy, hogy tudtad, korabban az volt.


Remélem, ebből tanulsz majd.

2018. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondd el a párodnak hogy ez téged nagyon elszomorít, és hogy segítesz neki csak ne igyon újra!
2018. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elmondtam már neki, sírtam is ma..azt mondta tudja hogy fáj nekem a múlt, de olyan nem lesz többé..
2018. ápr. 14. 22:32
 5/14 anonim ***** válasza:

Sose értettem minek állnak össze a nők ilyen hulladékokkal. Egyébként meg nem, nem normális, de manapság sok ilyen van.


Én nem iszom. Úgy értem, hogy soha, még egy kortyot sem. Csak tompítja az érzékeket és megzavarja az elmét.

A pároddal meg sokat nem tudsz kezdeni. Ha megint visszaesik, akkor az egy elég korrekt válasz arra, hogy mennyit is jelent neki a párja és a gyereke.

2018. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem iszom alkoholt egyáltalán, semmilyen alkalommal. Tehát hasonló gondolkodásút keresek ebben is. Kérdező, te már akkor kiegyeztél ezzel, mikor elköteleződtél mellette, pedig gyűlölöd ezt. Sokan, pont azt vonzzák be, amitől félnek. Nem, számomra nem normális az ivászat, ezen a szinten meg pláne nem. De te nem tudod leszoktatni, amíg ő nem akar, vagy nem látja be, hogy ezzel tönkreteszi magát és az emberi kapcsolatait.

N

2018. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyat vonzottál be,aki hasonló apádhoz,így tudhatnád,hogy aki egyszer belekerül ebbe a csapdába,kikerülhet,de csak tünetmentes lehet.Ennek fényében gyereket se vállaltam volna.Igazából hiába sírsz,meg beszélsz erről,ha nem akarja letenni,nem fogja.
2018. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pont emiatt nem leszek a felesége a "drágámnak"...
2018. ápr. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem évente 2x vagy 3x a részegedés is belefér, sőt, akár hetente ihat az ember egy pohár akármit.


A lényeg, hogy ne legyen rendszeres semmilyen formában.


Ha mondjuk én főzök, akkor ha van kedvem egy féldeci bort megiszok, ha az étel miatt már elővettem. Persze olyan is van, hogy nincs kedvem belekortyolni sem.


Aztán van olyan, hogy egy nehéz nap után iszok egy deci sört, de nem minden nehéz nap után. Olyan is van, hogy pezsgőzök egy kicsit valami szexi ruhában otthon egyedül, és elképzelem, hogy valami arisztokrata vagyok a 20as évekből.


Nem jó, hogy minden hetvegen iszik, nem jó, hogy ilyenkor lereszegedik és nem jó, hogy nelküled csinálja.


Én minden véglet ellen vagyok, szerintem a teljes tiltás sem a legjobb.


Egyik hétköznap felezz el vele egy üveg sört, aztán, ha hétvégén menne mondd, hogy de már veled ivott a héten, ne igyon másodszor is.


Ezt be lehet játszani párszor.

2018. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Osszealltal egy apad szintu pias fereggel, szultel neki gyereket, hogy majd az is olyan nyomorult lelki vilagu legyen mint te, es most meg sirsz es panaszkodsz. Alljal meg elgondolkozni egy pillanatra...
2018. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!