Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem szép a nő csak szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szép a nő csak szexre kell?

Figyelt kérdés
Alább olvastam egy kérdést arról, hogy miért nem kell a nő párkapcsolatra? A válasz az volt, hogy nem volt elég szép, viszont szexre meg ideális volt...
2018. máj. 1. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez pont fordítva van: egy csinos, de buta nőt kb minden pasi elfogad szexre, de hamar ráunnak, egy kevésbé csinos, de jó személyiségű, igényes, gondoskodó nőre meg azt szokták mondani, hogy "feleség alapanyag"
2018. máj. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha nem tetszik, akkor nem akarok kapcsolatot, mert hűséges akarok lenni és tudom, hogy oda kell a fizikai vonzalom.


Viszont így, hogy évekig magányos vagyok hatalmas hangulatingadozások miatt, lehet hogy belemennék, hogy szex olyannal aki nem is tetszik.

2018. máj. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%

mert attól hogy nem szép,lehet hogy úgy tud farkat szopni,hogy behorpad a homlokom.

ezt meg ideig óráig ki lehet élvezni.

vagy a keresgélős időszakban is lehet parkolni velük kicsit,amíg nincs meg a tuti nő.

2018. máj. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos sok olyan ostoba pöts van, akit csak az érdekel, hogy néz ki a csaja. Egyszer egy csaj képe alá kommentelte egy kissrác: "Ha egy ilyen megcsal, még én kérek bocsánatot."

Ezt sokan nem növik ki, és egész életükben futnak a farkuk után.

Az ő kapcsolataik futnak gyorsan zátonyra, mert a nemi vágy gyorsan múlik, és beköszönt az unalom és az elhidegülés.


Normális férfinek ennél sokkal összetettebb elvárásai vannak. Nem az az elsődleges szempont, hogy két másodperc alatt álljon fel rá a farka. Számukra a feleség alapanyag az, akivel le tudnak élni egy életet, kiegészíti őket, és boldoggá teszik egymást. Ez pedig nem feltétlenül a legszebb nő lesz.

2018. máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!