Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért tekinti a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tekinti a férfiakat ösztönös kúrógépeknek?

Figyelt kérdés

Annyiszor lehet azt hallani, hogy jó, ha már kiélte magát, mert ha nem volt elég nővel később félre lép. Ez a beskatulyázás engem sért, mert közel se vagyok olyan. Nekem számít a minőség és részben ezért sem volt még kapcsolatom. Mivel nem voltam még nővel ezért sokan azon rettegnek, hogy idővel elhagynám őket.

Miért kell az összes férfira rákenni ezt? Miért indultok ki ennyire az evoluciós pszichologiából? Amit én az egyik legundorítóbb nézetnek tartok, ha tehetném betiltanám.


2018. máj. 1. 07:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Majd ha leszel nővel, aztán miután végigdugtok fülig szerelmesen az első pár hónapot, majd szíved hölgye elkezdi szépen visszautasítani, majd ahelyett, hogy megbeszélnétek, csak kapod a kifogást, meg a hisztit, akkor majd megtapasztalod, hogy azért van libidó a világon. Amit írtál, persze nekem sem műfajom, de hidd el, annyira nem fekete-fehér ez az egész, ahogy leírod.

31/f

2018. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Arról könnyű lemondani, amit nem ismersz.

Nem minden férfi fut a farka után, csak a 90%.

2018. máj. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Ha összefutsz egy ilyen evolúció-mániás nővel, akkor nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy "te meg ugye csöndben tűröd, hogy megtermékenyítsenek, aztán otthon maradsz, és neveled a gyerekedet", ahogy az evolúció szerint tenniük kéne.
2018. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Mert kúrógépek is.

Ahogy írták, majd ha leszel nővel, máshogy fogod látni a dolgokat.


Az én férjem is ilyen volt mint te, aztán 7 év múlva szeretőt keresett magának. No komment.

2018. máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Nyugi, én is utálom az ilyen pasikat,mármint az ösztönös kúrógépeket. Dicsődég nekik hogy minél több nővel lefeküdhettek. Undorítóak.

Nekem soha nem kellene ilyen fazon, aki sűrűn váltogatja a partnereit.

2018. máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Én csak hiszek nekik. Ők mondják, hogy "minket hajt a biológia, az ösztön".
2018. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Milyen érdekes, hogy azok a faék egyszerűségű macák siránkoznak a legtöbbet, akik előtte örömmel dőltek be a "kúrógép" faszikáik legátlátszóbb hazugságainak is. Meg akik bemesélték maguknak, hogy "ah, én majd megváltoztatom a Józsit, engem nem fog megcsalni, mint előttem tíz másik tramplit!" Legrosszabb esetben meg még gyereket is szülnek a Szőröstalpú Józsinak, és naivan abban reménykednek, hogy a gyerekkel majd megfogják a fazont...

Persze az ilyenek magukba nem néznének, mindig mindenki más a hibás, csak ők nem...

2018. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Csak azokat tartom annak, akik úgy is viselkednek. Az ismeretségi körömben többségében normálisak vannak, hála a Jóságosnak.
2018. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2018. máj. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert sokaknak sajnos vannak ilyen tapasztalataik és aztán általánosítanak. Az én barátom is ilyen volt, , elsők voltunk egymásnak, de aztán engedett a társadalmi níyomásnak, szakítotottunk és aztán ilyen "menő" mindenkit megd*gó lett. Ezek után én is kicsit óvatos vagyok, hogy léteznek-e olyan férfiak mint te. Lehet hogy most tényleg így érzed, de ez bármikor megváltozhat.

Amúgy férfitársaidra, akik előszeretettel terjesztik és támasztják alá ezeket a hiedelmeket, miért nem vagy mérges? Rengeteg férfi van aki teljes mértékben egyetért ezzel és eszerint él.

2018. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!