Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő miért tekinti a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért tekinti a férfiakat ösztönös kúrógépeknek?

Figyelt kérdés

Annyiszor lehet azt hallani, hogy jó, ha már kiélte magát, mert ha nem volt elég nővel később félre lép. Ez a beskatulyázás engem sért, mert közel se vagyok olyan. Nekem számít a minőség és részben ezért sem volt még kapcsolatom. Mivel nem voltam még nővel ezért sokan azon rettegnek, hogy idővel elhagynám őket.

Miért kell az összes férfira rákenni ezt? Miért indultok ki ennyire az evoluciós pszichologiából? Amit én az egyik legundorítóbb nézetnek tartok, ha tehetném betiltanám.


2018. máj. 1. 07:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
Én szívesen belemennék szeretői viszonyba, mivel otthonról az asszonytól nem kapok az ég világon semmit, csak a kifogásokat, meg a pofákat. A legnagyobb problémája az, ha udvarolok neki, és próbálok célozni a szexre. Mondjuk az tetszik neki hogy hazaviszem a pénzt, és a komplett háztartást viszem amíg ő dolgozik, főzök, mosok, takarítok. Aztán a legjobb esetben havonta vesz egy nagy levegőt és 5 perc misszionáriust kibír a takaró alatt a sötét szobába. Aztán lehet mondani a hozzám hasonló idiótákra hogy ösztönös kúrógépek. Én már azt sem tudom mi az a szex, a jó szex meg tökéletesen ismeretlen fogalom a számomra.
2018. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#12

Lehet, hogy a jó szexről neki se volt veled fogalma, tapasztalata, így inkább nem kér belőle... Sok pasi azzal ba$&za el, hogy csak a saját élvezetére koncentrál szex közben, mert az magától értetődő, míg a nőké bonyolultabb, de ez a palit vagy nem érdekli, vagy fingja nincs róla, aztán itt hisztizik, hogy az asszony nem hajlandó szopni meg terpeszteni...

2018. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2018. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Úristen a válaszok. Hát azért vannak itt férfigyűlölők is rendesen. :/
2018. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Miután meglesz életed első barátnője egy hosszabb idő után rájössz hogy mi is az az evolúció amiről beszélsz hogy nem csak arra áll fel akit szeretsz és hogy a szerelem és a szex nem egymásból következik mert az egyik egy érzelmi/lelki állapot a másik pedig egy tevékenység egy örömforrás ami hihetetlenül jó...
2018. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!