Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak barátkozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Szóval a tágabb társaságomban egy lánnyal elkezdtünk chatelni, mert valahogy kontaktba kerültünk, aztán ismerkedés jelleggel beszélgetünk. Viszont amikor néha találkozunk a társaságon belül, akkor kb. rám sem hederít, próbálok figyelni, hogy viselkedik, hogy esetleg leszűrjem a jelzéseket, de szerintem nincsenek :/

Mégis írásban meg elvagyunk, kb élőben olyan mintha ez nem is létezne, sőt amikor egy ideig nem írtam, még ő keresett stb. Nem egy félénk lányról van szó egyébként. Totál nem értem, valószínűleg csak unatkozik és azért írogat, igaz?


2018. máj. 2. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Azon nem gondolkodtál még el, hogy esetleg több tiszteletet is tanúsíthatnál az irányába?
2018. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem jut el a tudatodig az, hogy ha kettesben vagytok akkor teljesen más a szitu, mintha egy nagyobb társaságban.

Ha valamit akarsz tőle, akkor hívd el randizni, ahol csak ti ketten vagytok. Ennyire egyszerű.

2018. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

#1


Már a 2. kérdésnél írod ugyanezt! Egy kicsit uncsi vagy!

2018. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem élőben kérdezd meg, hogy esetleg bántottad-e, hogy ilyen hűvös veled.

Egyébként ideje lenne rákérdezni. Nem kell ajtóstól rontani a házba. Legközelebb csetelés közepén vesd fel, hogy úgy érzed, hogy elindult köztetek valami, de nem tudod, hogy ez valami több is lehet szerinte, vagy csak barátként tekint rád. Mert nem szeretnéd félreérteni.

2018. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1-es: mire gondolsz pontosan?

2-es: nyilván más a szitu kettesben, de én nem arra gondoltam mint jel, hanem, hogy pl. néz engem, véletlen mellém kerül, testi kontaktus, stb. ezekből mintha nem látnék semmit, ami azt jelzi, hogy tetszhetek neki.

2018. máj. 2. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Talán nem akarja, hogy a többiek is lássák, hogy valami alakul köztetek, ezért hűvösebb veled társaságban. Ez vagy azért van, mert nem tudja hányadán álltok vagy nem akar többet. Meg valószínűleg nem akarja, hogy a többiek rólatok beszéljenek és arról, hogy mi van köztetek. Szóval én a helyedben mindenképp beszélnék vele arról, hogy hányadán álltok és ki hogy látja dolgokat, merre felé halad a kapcsolatotok.
2018. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha csak haverkodna, akkor nem viselkedne másképp társaságban.
2018. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!