Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megközelíthetetlen férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megközelíthetetlen férfiakkal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Van 4 fiú, mára már férfi, akik már gimi óta keserítik az életem. Mindig is tetszett, hogy olyan vidámak, színesek, jófejek, menők, hogy a lányok körében népszerűek. A mai napig úgy lesek róluk, körülöttük mindent, mintha valami pletykalap lennének.

Gimi utolsó előtti évében elkezdett vonzani egyikük, aki talán a leghelyesebb köztük. De nem lett semmi. Számára én akkoriban csak egy kis hülye voltam.

Aztán eltelt egy kis idő. Végzős évben egy másik kezdett el vonzani, amelyik a művészlélek köztük. Nem lett semmi. Meg igazából hiába vonzott, én sem annyira akartam, mert magasabb lettem volna pár centivel (magas lány vagyok).

Aztán érettségi után a harmadik kezdte el felkelteni az érdeklődésemet, ő a kocka a csapatban. Na, nem lett semmi. :D Nem tom, mondjuk miért nevetek ezen. Jó barátok vagyunk vele (többivel is, csak a többivel kevésbé).

És most... Utóbbi időben a negyedik srác vonz. Nem tudom, mi legyen. Mióta az eszemet tudom, arra vágyom, hogy bár az egyiknek a barátnője lennék (nem, nem mindegy melyiknek, csak valamelyiknek, mindig is csak annak az egynek szerettem volna a barátnője lenni, amelyik éppen bejött). Igen, szóval évek óta szeretnék úgy beilleszkedni közéjük, hogy az egyikkel járnék.

Tudjátok már hány barátnőt végignéztem, ahogy valamelyikkel összejön, és beilleszkedik a csapatba? Igen, gyerekes vagyok. Mindig irigyeltem ezeket a lányokat, ahogy alap, hogy részt vesz velük minden programon, meg úgy egyáltalán, tiszteletbeli pozíciója van a csapatban. Nekem ilyen sose volt. Igen, megkedveltek, meg az egyikkel tényleg jó barátok lettünk, a kockával. De ennyi.

Most megint fellángolásom van, mondom a 4. srác iránt. Őt nem is tudom, hogy jellemezzem. Ő a magas, intelligens a csapatban. Meg a sportos, csak azt nem mondom, mert aki először tetszett, az is sportos. És úgy, de úgy szeretnék vele összejönni. Ezer év telt el gimi óta. Már nem vagyok ugyanaz. Vagy igen?


2018. máj. 3. 02:09
1 2
 1/11 swagolasz ***** válasza:
Megközelíthetetlen? Olyan nincs.. :D Szerintem próbáld meg te megtenni az első lépést és lesz ami lesz. De biztos, hogy a kocka csak barátként kezel téged?
2018. máj. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Epekedj csak tovább utánuk, így legalább megkímélsz minden férfit a felszínes, 2 bites szintedtől.
2018. máj. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Most komolyan az van, hogy sorra mentel rajtuk?
2018. máj. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Ez egyrészt elég beteges, megrögzött/megszállott dolognak tűnik, nem csodálnám, ha emiatt parásnak tartanának. Másrészt, ha mindegyiken végigmész, az méginkább szánalmas, szexnél többre nem fognak akarni(illetve nemis akarnak, amint látod).


Egy nőben legyen tartás, erről hallottál már? :D

2018. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ideje lenne kinoni talan a gimibol...
2018. máj. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Ne írj kisregényt, amíg fogalmazni sem tudsz, kösz!
2018. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas.
2018. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Utoljára általános iskolában estem bele minden jobban kinéző cukifiúba. Te általános iskolás vagy? Lélekben mindenképpen.
2018. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na ilyet még soha senkinek nem írtam itt, de te olyan vagy még mindig, mint egy kis hülye gimis liba...

TE jó ég!

2018. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!