Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem szereti, ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szereti, ha más férfiakkal beszélgetek, de neki szabad más nőkkel? Ez most, hogy?

Figyelt kérdés

Általában online szokott nőkkel barátkozni. (Rengeteg üzenetét megmutatta nekem kérés nélkül, de minden nőt visszautasított. Még mielőtt találkoztunk, akkor sem kavart senkivel, mert nem volt beléjük szerelmes.)


Nekem egy pindurit zavar, hogy csak nőket tud találni magának beszélgető partnerként. Azt mondta, hogyha szeretem, akkor nincs szükségem más férfiak társaságára. Ő nem kedveli ezt. Most akkor én is vágjak neki vissza ezzel? (Ázsiai a barátom.)

Normális, észérvekkel alátámasztott kommenteket veszek figyelembe. Köszi.



2018. ápr. 8. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Önbizalomhiánya van. Ebből adódóan, ha téged más más sráccal, féltékenykedni kezd, az ő önbizalmát meg növeli, ha kavarhat lányokkal. Te döntésed, hogy ezt elviseled-e v sem.
2018. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem kavar. Csak tegnap ezt a témát hozta szóba. Szóval, önbizalomhiány..
2018. ápr. 8. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Most őszintén: erre mi szükség van? Miért nem egymással beszélgettek inkább? Miért kell más emberekkel "ismerkedni"?

Ahol ilyen szinten nincs meg a tisztelet egymás iránt, ott miért kell kapcsolatban lennetek?

2018. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Kicsivel talán több is mint önbizalomhiány. Érzek benne egy kis egocentrikusságot is. Ő írogat/beszélget másokkal, növeli az egoját, de ha te írogatsz másokkal az már sérti az önbizalmát, fél, hogy elveszít, de hogy biztosítsa magát, ezért sosem kötelezi el magát. Úgymond, nem ül le a seggére. Semmi jóra nem vezet az ilyen, idővel kiteljesedik, jön majd a féltékenykedés, a himsovinizmus és szépen vágja a fát maga alatt. Mert ezt nem lehet majd elviselni. Persze ez a legrosszabb és legborúlátóbb forgatókönyv.
2018. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem írtam végig a történetet. Ez egy applikáció, ahol segíteni tudunk az embereknek. (nyelvtanulás terén)

Mi minden nap beszélgetünk, ez természetes. :) Ha van időnk, akkor ezen az applikáción vagyunk.

2018. ápr. 8. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség...Attól, hogy párja van az embernek, attól miért ne beszélgethetne másokkal? Nem értem. Én is szoktam beszélgetni, új ismerősöket és barátokat szerezni, valamint pl. ehhez hasonló nyelvtanulós oldalakat is használni. Vannak, akiket kedvelek és tök szívesen beszélgetek vele, mert jófej, szimpatikus, sok közös témánk van, érdekes a személyisége stb., de az nem szempont, hogy mi van a lába között... Tök mindegy. Én ebben semmi rosszat nem látok, egyáltalán nem zavarna, ha a párom is így tenne. Ellenben az állandó féltékenykedése az már annál jobban...Én ezt biztosan nem bírnám sokáig, szerintem borzasztó idegesítő, ha valaki folyamatosan hisztizik, mindenen aggódik, féltékenykedik és semmi bizalmat nem érez irántam. Valamint az is nagyon ellenszenves, hogy hogyan fogja fel ezt az egészet, neki mindent szabad, nekem pedig nem. Eleve mi az, hogy ő meg akarja mondani nekem, hogy mit csinálhatok? Megpróbálnék vele beszélni, de ha látom, hogy semmi eredménye nincsen, akkor részemről nem lenne értelme tovább folytatni ezt a kapcsolatot.
2018. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%

Omájgád. A féltékenységnek nincs mindig köze az önbizalomhiányhoz, sokszor a már átélt csalódásokhoz van.

Amúgy ázsiai, nézz utána ennek a dolognak az ázsiai kultúrában.

2018. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os minden szavával egyetértek!


Egyébként az én párom is beszélget más nőkkel, de ő egyáltalán nem tiltja, hogy én is beszéljek más férfiakkal. Nálunk ez letisztázott dolog. Mindketten tudjuk, hogy hol a határ és tartjuk magunkat hozzá. Ez a titka mindennek. Mindig, mindent meg kell beszélni, hogy egyik emberben se maradjanak megválaszolatlan kérdések és akkor nem fog kombinálni.

2018. ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszok is érkeztek. Köszönöm :)
2018. ápr. 8. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!