Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 24 éves fiúnak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves fiúnak tényleg nincs esélye egy 27 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Egy közösségi helyen kiszúrtam egy szingli lányt, megszólítottam, beszélgettünk. Azt mondta, hogy nem vagyunk egy korosztály, de azért beszélgethetünk. 3 év van köztünk, az semmi. Igaz, hogy én még tanulok, kollégiumban lakok,se vannak terveim. Egyszer be fogom.fejezni és akkor önálló leszek. Nem tudom hogy adjam tudtára, hogy én ettől független lennék vele kapcsolatban. Nagyon szűkszavú volt, a magánélete mintha titok lenne. Annyit tudtam kihámozni, hogy valami házban él, az anyja beteg és ott lakik vele. Állítólag diplomás és jól keres, de nem olyan nyílt ilyen témákban. Hogy kéne közeledjek hozzá és hogu győzzem meg, hogy nem is annyival idősebb, mint amekkora problémának érzi?
2018. máj. 3. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy rossz lánynál próbálkozol. Aki kapásból elutasít azt nem érdekled.
2018. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2018. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha nem érdeklem, akkor nem adta volna meg az elérhetőségét. Engem az aggaszt, hogy exen a 3 éven problémázik. Pefig ez semmi.
2018. máj. 3. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!