Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jár a párom folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár a párom folyton a haverjával kávézni, velem pedig nem?

Figyelt kérdés
Itt-ott jól esne, ha a beülnénk a párommal kávéra. Ha felfedezek valami pofás helyet és meghívom, akkor jön a szöveggel, h nincs kedve, vagy más kifogásokkal, h ne menjünk. Oké, rendben. De ha a haverja hívja, h menjenek ki valahova, akkor beülnek oda, amit éppen említettem helyre. Nem mintha ez akkora probléma lenne, csak picit idegesítő, h ha én mondom, akkor nem, de ha a haver akkor mennek. Mindent annyival elintéz, h “téged is elhozlak”...
2018. máj. 4. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
hiszti kriszti
2018. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen akartam irni, h nem tartozik bele a hatalmas problemak koze, de rosszul esik... azert kosz, a “hasznos” valaszt!
2018. máj. 4. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy a haverja igazabol a fiuja akivel randizgat
2018. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Igy elolvasva nekem is ugy tunt, h az jonne le ebbol😂😂
2018. máj. 4. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!