Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlag ember, hány nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag ember, hány nagy "Őt" találhat az életben?

Figyelt kérdés

Pl: Átlagosan: bölcsi, óvi, iskolák, munkahely, szomszédok, család közeli barátok, nyugdíjas klub...

Nagyon eltúlozva 2000 emberrel kerülünk, közeli kapcsolatba, ennek fele a minket vonzó NEM. 1000-ből

talán 100, aki beindítja a kémiát, ebből 70 aki hasonló társadalmi helyzetben él, ebből csak 10 olyan lehet aki jó helyen, jó időben lépett az életünkbe, (pl egyszerre találkoztál az összessel, de éppen párkapcsolatban, élsz, vagy az igazi a mondjuk 15 évvel idősebb, ami 18 évesen talán zavaró, de 40 évesen már nem...), de az is lehet, hogy az igazival korábban találkozol, minthogy egyszintre értetek volna a kapcsolat fenntartásban (pl: friss szakítás után van valamelyikőtök).



2018. máj. 4. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Az a baj ezzel a matematikai levezetéssel, hogy az IWIW óta ezek a számok már nem pontosak.

Egy lány felmegy Tinderre és fél év alatt kap 4-5 ezer lájkot korabeli férfiaktól nagyrészt.

2018. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az igazi nagy "ő" a kérdés. Egy átlag lánynak szerintem 10 alatti párkapcsolata (nem 1napos szexuálus) van életében.
2018. máj. 4. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez az igazi dolog hozzáállás kérdése is, nem csak ujjmutogatásra megy, kell egy kis döntés képesség, hogy valaki mellett eltudj kötelezõdni. “Õ az igazi” érzés nem közvetlenül a kapcsolat elején jelentkezik, hanem akkor, amikor màr sikerült elmélyíteni a kapcsolatot, az idõk során. Tehát elég hülyén venné ki magát, ha bárkivel is közölnél ilyesmit, hogy szerinted õ “elméletileg egy a sok nagy õ-bõl”, kiröhögnének.

Amúgy meg minek több nagy õ?? Legyen elég egy, aztán hagyd meg a többit másoknak. Nem csak érted èl az összes ember.

2018. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért jött ez a kérdés. Nem tudhatod, meddig fog tartani a kapcsolat, akár a nagy ő-vel vagy mással, aki csak megközelíti, de kompromisszum kötésekkel megfelel(és megfelelő kompromisszumokkal ő is a nagy ő lesz). A nagy ő az: akivel jóban-rosszban, családot alapítanál. Nem kell ebből több, de ha megtaláltad sajnos elveszítheted.
2018. máj. 4. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 Baromság. Ha elveszítetted, akkor nem nagy õ. Miért lenne az? Ezt kölcsönösen dönti el két ember. Ez esetben csak te döntötted el, egy oldalúan. Szomorú. Ne dönts el már ilyesmit valakirõl, miközben nem tud róla.:) Ha meg tudja, akkor õ hogy érzi? Õ is annak lát téged? Õszinte hozzád?

Amúgy átlagosan nem mindenkinek jön el a nagy õ, egy se. Nem létezik ilyen törvény, hogy mindenkinek adott egy. Nem hogy több is:))

Ha valaki ezt a témát ennyire homályosan látja, akkor gondok lehetnek az önismeretével. Ez nem olyasvalami, amirõl külsõ véleményezõk döntenek, ez nagyon személyes. Ezt te érzed, ha meg nem érzed biztosra, akkor nem jött el a te életedbe.

2018. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted nem létezik a halál?
2018. máj. 4. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is 10 alatti a szám, de én 4-nél járok közel 40 évesen. Remélem, hogy max. a nyugdíjas klubban lesz 5.-ik:-)

(amúgy pl. nem váltam el..) tehát egy jóideje a 4. Ő-t taposom..

2018. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és nő vagyok
2018. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kiegészítve a kérdést: létezik nagy "Ő" százalék? Pl: számomra 90%-os nagy Ő-nek én csak 80%-os vagyok és találkozik a számára nagyobb "Ő"-vel. Meg tudom tartani vagy bevonza? Emberi hibából és a környezet befolyása révén pedig szerintem, el lehet veszíteni egy nagy Ő-t, bár nagyon fájdalmas lehet az ilyen szakítás.
2018. máj. 4. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Bárkiből lehet nagy ő. Mondjuk ha 3 férjed van az életedben akkor valószínűleg az a 3 volt "ő". De te döntöd el kit raksz a barátzónádba és kiből hagyod, hogy "ő" váljon. Segíted e, hogy "Ő-vé" válhasson, vagy sem. Ez rajtad is múlik. Nincs egy-két bizonyos ember, a potenciál mindenkiben benne van.
2018. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!