Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy meghallottato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy meghallottatok, ahogy valakik szexelnek?

Figyelt kérdés
Mondjuk valamilyen helyen jartatok es az egyik szobabol kiszurodott a hangja, ahogy csinaltak? Vagy szorakozohelyen ranyitottatok. Nekem volt mar hasonlo, szuleimet is amikor, meghallottam, tisztara betojtam. Miert van ez?

2018. márc. 3. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aha. Nyaralónknál voltam, jöttünk haza a strandról és az egyik házból ilyen hangok szűrődtek ki
2018. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért tojtál be tőle?

Ők is emberek, nekik is vannak igényeik. Téged sem a gólya hozott... :D

2018. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

A felso szomszed, mi a 2-on lakunk, a felettunk levo meg kikovetkeztetheto, hogy a 3-on. Nos ok prostitualtak. Este 9-kor kezdik az ipart, reggel 5-6-ig. Neha olyan mintha egy capatamadas folyna fent. :DDD

Diszkoban volt meg ilyen, meg egyszer epp tartottam hazafele, es egy autobol hallatszottak zajok :D

Regen ahol laktunk, ott a szembe szomszed, o egy magyar zeneegyuttes frontembere. Szoval mindig mas csajjal jott haza, nem epp a meghitt bensoseges lelektani erzelmeket atadni. :D

Amugy megszokod egy ido utan.

2018. márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#3: melyik együttes?
2018. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Énekeltem egy egyházi kórusban, egy zenei versenyre utaztunk külföldre, a szálláson két kórustag összemelegedett, mindezt az egyik női hálóban, miközben azt hitték, a többiek alszanak, a férfi házas, a felesége a két gyerekkel otthon maradt... Pár hónappal később kiléptem a kórusból.
2018. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4. Nem ide tartozik.
2018. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Megírod privátban?
2018. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Privatba igen.
2018. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Félsz az intimitástól? Azért lehet ez, mert még gyerek vagy, vagy mert még gyerek vagy és tabu téma volt a családban a szex, nem engedtek masztizni, vagy nem szabad ezt vagy azt tenni. Most meg, meghallottad, hogy két felnőtt ember szexel és ezért berezeltél mert benyomódott a tabu gombod... ennyi. Majd levetkőzöd ha felnőttként szabadon szexuális életet élsz. Vagy nem, ha nagyon deffektes vagy és saját magad gátolod...
2018. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noren1989 ***** válasza:

Igen, már előfordult, hogy meghallottam. Hogy miért? Mert nem vagyok süket.

A tisztára betojás része ismeretlen a számomra.

2018. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!