Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a foglalt pasikra bukok?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy én tényleg olyan vagyok, akinek a foglalt pasi kell. De amúgy ez nem ilyen egyszerű, hadd fejtsem ki.

Ha pl. látok egy cukimuki szerelmespárt, akik csókolóznak, és láthatóan baromira szerelmesek, az a pasi nem kell. Tehát akinek nyilvánvalóan másé a szíve, ahhoz úgy nem vonzódom. Vagy az ilyen családos, gyerekesekhez se, hisz neki már kötelezettségei vannak, meg hozzájuk egyébként korom miatt sem.

De vannak azok a férfiak, akik vonzóak, és olyan nővel vannak, aki nem olyan szerelmes beléjük, viszont a 10 karmát kiereszti, ha valaki a pasija közelébe megy. Mert félti a tökéletes kis pasiját, aki jól néz ki, alighanem tehetősebb is, mert ha nem lenne mellette, akkor odalenne a legfőbb státusszimbóluma, szórakozásainak finanszírozója, legszebb kiegészítője és legfőbb kelléke, a jó pasi az oldaláról.

Na mindegy, ennyi. Az ilyen férfiakra bukom, nem azt mondom hogy szerettem már el férfit, de az ilyen nővel megáldott (vagy megátkozott) férfiakra bukom a leginkább.


2017. aug. 10. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Elég komoly komplexusokra utalnak a részedről.
2017. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Te mégis mi a lófüttyből állapítod meg, hogy ki szerelmes igazán a párjába?


Te valami jósnőnek hiszed magad vagy gondolatolvasó vagy?


Mert szerintem csak egy szánalmas ri-banc vagy ;) Én, meg ezt olvastam le rólad!

2017. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Az a véleményem, hogy egyszer még nagyon meg lesz tépve a hajad, ha olyan csaj párjára mászol rá. :D

(Engem hidegen hagy amúgy, bízok a páromban.)

2017. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Egy szánalmas kis lotyónak gondollak, aki még ideologizálni is próbálja a nyomorult torz lelkivilágát. Csak gratulálni tudok.
2017. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Eléggé megrongált áru lehetsz, no offense :D
2017. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a foglalt pasiról szól, hanem a csajáról. Vele akarsz versengeni, azt hiszed, hogy jobb vagy nála. Ennek a bizonyítékát látod abban, ha meg tudod dugatni magad a pasassal.

Azt közben elfelejted, hogy ez csak téged és a pasit minősíti.

2017. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért hatalmat akarsz érezni, és nem a férfi kell neked, hanem az érzés, hogy el tudod venni, ha akarod. Ez nem róluk szól, hanem rólad. Hogy milyen lelki problémád van, azt egy pszichológus meg tudná fejteni idővel, ha szánsz rá energiát. Nyilvánvalóan valamiért piszkálja a csőröd, ha valakinek látszat kapcsolata van. Az okát te tudod.
2017. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"...olyan nővel vannak, aki nem olyan szerelmes beléjük, viszont a 10 karmát kiereszti, ha valaki a pasija közelébe megy..." - miből véled tudni, hogy az illető hölgy "nem olyan szerelmes"? Szerintem én pl. az általad említett kategóriába tartozom; nem bújok/ölelkezek/smárolok/pettingelek nyilvánosan, tehát külső szemlélő nem látja rajtam, hogy épp mennyire odavagyok a férjemért. Ellenben ha ketten vagyunk...

A másik meg, hogy nálunk már rég nem abban merül ki a szerelem/szeretet kimutatása, hogy nonstop smárolunk, sokkal inkább olyan hétköznapi tettek, cselekedetek formájában, amit más nem lát, ellenben mi tudjuk, hogy pl. folyamatosan odafigyelünk a másikra, "reflexből" levesszük egymás válláról a terheket, ha tudjuk, stb...

2017. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég rossz " taktika" ( tudom, hogy nehéz befolyásolni), de attól még rossz. Nehezebb így minden szempontból valami normális kapcsolatot kialakítani...próbáld ki a " másik oldalt" is....
2017. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz, ha egyszer összejön?


Eldobod, vagy te is beállsz a tíz körömmel karmolászók táborába?

2017. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!