Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent neked és minek fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent neked és minek fog örülni holnap a gyermeke (i) d anyja?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Bár érdemben válaszolhatnék erre, de anyjuk sincs, nem hogy gyermekeim. Pedig ki tudnék találni mindig valamit, aminek örülhetne.

31/f

2018. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Anyaként válaszolnék,ha szabad.

Én nem vágyom semmi drága ajándékra. Annak örülök/örülnék a legjobban,ha a párom szedne a gyerekekkel egy csokor vadvirágot(kicsik még),megkérné őket,hogy rajzoljanak nekem valami szépet,majd kapnék egy finom kávét,leülhetnék vele egy fél órára és elmondanák nekem,hogy mennyire szeretnek, esetleg annak ha párom egy puszi kíséretében megköszönné,hogy mosolyommal széppé varázsolom a zord hétköznapokat neki és a gyerekeimnek is.

2018. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en egy tabla Milkat kertem a 20 honapos kisfiamtol, azaz az apukajatol:)
2018. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2!


mi kb 12 éves koromig ezt csináltuk apával és a tesókkal..


mármint a virágszedést


volt egy titkos ~20 négyzetméter a 2 kilométerre levő tölgyesben ahol ilyenkor nyílott a gyöngyvirág....ebéd előtt szépen meglógtunk és mindenki szedett egy csokrot anyának....szerette :)

2018. máj. 5. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert ez a legszebb szerintem. Én is emlékszem még,hogy mentünk ilyenkor orgonát szedni. Minnél több féle és nagyobb csokor volt,azt gondoltuk Anyu annak fog jobban örülni. Mostmár látom,hogy egy szál gyermekláncfűnek is örült volna,mert én szedtem neki,a két kis kezemmel. :)


2-es voltam ;-) :-*

2018. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én felnövő gyerek vagyok, hamarosan szeretnék anyuka lenni.

Mikor kisebb voltam, nyilván virágot szedtem, rajzoltam anyukámnak, kisebb kamasz koromban pedig nem voltunk jóban.

Most így 20 körül általában valamit szervezek neki, egy pedikűr-manikűrt, kozmetikust, fodrászt, vagy utalványt egy könyves kávézóba, amit imád. Szóval olyan dolgokat, amikre tudom, hogy vágyik, de magának sajnálja rá a pénzt.

2018. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom mindig rajzol nekem, és számomra ez a legnagyobb boldogság. (gyönyörűen rajzol) Sajnos elváltunk, de a volt férjem olyan rendes, hogy anyák napján mindig küld nekem egy képeslapot, megköszönvén, hogy gondját viselem a közös gyermekünknek (ha már ő nem)
2018. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!