Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszem azt, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem azt, hogy mindenki szebb nálam?

Figyelt kérdés
Akárhányszor meglátok egy lányt az utcán mindig azt hiszem,hogy szebb nálam é sén vagyok a legrondább.20/L
2018. máj. 5. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Mutass már egy képet, akár privátban.

31/f

2018. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel nem vagy egyedül.
2018. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert így van.
2018. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ráérsz ma este?
2018. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Ne hidd, tudd! :D
2018. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt akard elérni, hogy ne gondolod azt, hogy mások szebbek nálad, hanem hogy ne gondolkodj ilyen baromságokon. Ezzel rengeteg problémát megoldasz az életben. Csak ne gondolkodj felesleges baromságokon, mert nincs értelme. A felesleges gondolatok csak elcseszik a kedved, lehúzzák az energiáid, taccsra tesznek. Én úgy szoktam megszakítani a felesleges és ártó gondolkodást, hogy felismerem, hogy épp azt csinálom, és akkor azonnal megáll. Legközelebb gondolj arra, amit írtam, ismerd fel, hogy létrejött benned a negatív gondolat, és vágd el az útját. Ennyi.
2018. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert önbizalomhiányos vagy, nem szereted saját magad, nincs megfelelő önképed, önértékelésed és önbecsülésed.


Hallgasd meg a következő videókat:

https://www.youtube.com/watch?v=j95evwGHvlA&t=6s

https://www.youtube.com/watch?v=FajXwEj1r6Q

https://www.youtube.com/watch?v=VnqgJIRDSZA

2018. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg átlag alatti vagy, de az is lehet, hogy csak a klasszikus női önbizalomhiányban szenvedsz és valójában vonzó csaj vagy. Ezt csak képről lehetne eldönteni.
2018. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mutass nekem.is.képet . 19F
2018. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Néha én is ezt érzem, de meggyőzöm magamat, hogy ha más szép, akkor én miért ne lennék az?


Ki kell békülnöd saját magaddal, hogy mások is szépnek lássanak.

Biztosra veszem, hogy nem vagy csúnya csak az önbizalomhiányod lehúz.

2018. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!