Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkezdtünk ismerkedni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtünk ismerkedni, de külső okok miatt félbe maradt. Vagy inkább el se nagyon kezdődött. Most lehetne folytatni, de észrevettem valamit. Szerintetek mi van?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, az egyik legjobb barátnőm mutatott be neki. Kölcsönös volt a szimpátia. :) De sajnos nem volt rá idő, hogy komolyabban ismerkedjünk, mert akkor készült elutazni másfél hónapra Gold Coastra. Még az első csókig sem jutottunk, ennyire kevés idő jutott.

Mikor utoljára találkoztunk, úgy váltunk el, hogy azt mondta: "majd ha vissza jön, jó lenne találkozni...". Biztosítottam róla, hogy egyetértek, várom hogy visszajöjjön, és jó utat kívántam neki.

Hát, vissza jött... Mikor újra találkoztunk, nem kettesben voltunk. Körbeadta a telóját, hogy aki akarja, megnézhesse a fotóit, videóit, amiket Gold Coaston készített.

Amikor hozzám került, és elkezdtem pörgetni a képeket, akkor hirtelen görcs állt a gyomromba. Nem a gyönyörű környezetről lőtt fotókkal volt a baj, vagy amin ő volt, vagy ő és a haverja, akihez kiment látogatóba... Nem, hanem hirtelen az egyik képen egy lánnyal volt. Tipikus elképesztően gyönyörű lány, tökéletes alak, napbarnított bőr, hosszú, dús, napszítta haj, szexi ruhák, szép arc, mosolygós, sugárzó. Aztán később újabb és újabb képeken ott volt ez a lány, pedig a haverjához ment látogatóba... Rossz volt látni, nem tudom, mi történt köztük, honnan ismeri.

Nem tudom, most akkor mi van.


2018. máj. 6. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy ha ez a csaj nincs, akkor te lettél volna az első nő az életében?
2018. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Megint egy széngazdag vállalkozó sztori? Egyre színvonaltalanabb a topik. Miért nem a gyári szalagos Józsi tocsogtatja a puncidat? 😬
2018. máj. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus esete annak, amikor nincs probléma, de egy nő már akkor túlbonyolítja, amikor még kapcsolat sincs.

1. eset: Kiment, a haverja ismerőse volt és együtt lógtak. Ha én elutazom egy ismerősömhöz, én is jóban leszek az ismerőseivel és nem várom el, hogy folyamatosan csak kettesben lógjunk.

2. eset: Ott ismerte meg, kavartak, lefeküdtek. Ti nem voltatok együtt, szóval az égvilágon semmi jogod féltékenykedni.

Ha valóban érdekel, hogy mi történt, akkor a megoldás pofonegyszerű: Kérdezz rá, amikor kettesben vagytok és megfelelő az alkalom.

2018. máj. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!