Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok más sráccal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok más sráccal, ha van kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Van az egyetemen egy nagyon szimpatikus srác, talán kicsit kedvelem is, jó fej. De többet nem érzek iránta és semminek nem láttam jelét az ő részéről sem.

Nekem van barátom, most már több éve. Összeillünk és bár már a rózsaszín köd elmúlt, szeretjük egymást.

Nem akarok attól a másik sráctól semmit, de nem tudon elkerülni, mert együtt vannak gyakorlataink, ahol csoportosan kell dolgoznunk. Bunkó meg nem leszel vele amitt, hogy akkor hátha távolságtartóbb lesz velem, hiszen mindig normális volt velem.

Mostanában viszont többször is olyat álmodtam, hogy egy pár vagyunk, nagyon szép álmok voltak, de lelkiismeretfurdalásom van miattuk, mert a párommal szeretnék lenni.

Nem tudom, hogy szüntessem ezt meg és hogy beszéljek-e erről a barátommal, mert mindent meg szoktunk beszélni, de nem tettem semmit és ez valószínűleg csak fájdalmat okozna.


2018. máj. 6. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudat alatt beleszerettél. Becsaphatod magad ezzel a szöveggel, pedig ez az igazság. Vágysz a közelségére. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem ragaszkodnál a barátodhoz.


Van ez így. Nálam is elő szokott ez fordulni. Saját tapasztalat.

2018. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A barátomat "ésszel" szeretem. Mindig is racionális ember voltam. Tudom, hogy vele összeillik a személyiségünk, meg tudunk mindent beszélni, azonos a jövőképünk stb. Ő a megfelelő számomra.
2018. máj. 6. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

"és semminek nem láttam jelét az ő részéről sem. "


Ezért nem történt semmi.

2018. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit meglepő, hogy eddig még a tipikus gyk-s törzsközönség nem hordott le mindennek, de majd engem :)

Főiskolát emlegettél gyakorlatokkal, ez azt jelenti, alsóbb éves vagy még. Tehát gyerek. Most az a dolgod, hogy kipróbálj sok mindent.

Nagyon ritka, hogy a korai kapcsolatok tartósak legyenek, így szerintem ugorj bele nyugodtan egy újba. Próbáld ki a csoporttársad. Ha/amikor a jelenlegi kapcsolatod megszűnik, nagyon fogod bánni hogy kihagytad és ami rosszabb ezt is a jelenlegi fiú kontójára fogod írni. Pedig, az elmondásod alapján ezt nem érdemelné. Egy fontos dolog van. Ne futtasd őket párhuzamosan. Zárd le az egyiket és csak utána ugorj bele a következőbe.

2018. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es! Csak azért mert esetlegesen fiatalabb (ami egyáltalán nem biztos mert egyetemet akár 30 évesen is kezdhet valaki, bár nem hiszem higy a kérdező 30 de na) attól még nem kell egy rakás emberrel lefeküdnie.

Nem vagyok annak a híve hogy az ember 20-on egy-két évesen jegyezze el magát stb. de attól mert fiatal még nem vagyunk egyformák és nem kell eldobni valakit akit szeret csak azért mert vannak álmai/fantáziái.

És az hogy az ember fantáziál,normális.

Ugyanakkor az álmok valamilyen szinten a tudat alatti gondolatainkat jelenítik meg. Ha valamire/valakire sokat gondolsz könnyen lehet hogy vele álmodsz de az hogy mit az már sokszor azt jelenti hogy a tudattalanod mit akarhat.

Én nem azt mondom hogy beleszerettél de az hogy nem érzel iránta semmit, az még változhat.

2018. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"Csak azért mert esetlegesen fiatalabb (ami egyáltalán nem biztos mert egyetemet akár 30 évesen is kezdhet valaki, bár nem hiszem higy a kérdező 30 de na)"

30 körül nem akadna fenn ilyen problémákon.

"attól még nem kell egy rakás emberrel lefeküdnie."

Ilyet hol írtam? Annyit mondtam, hogy nem valószínű, hogy a jelenlegi emberével fogja leélni az életét. Akkor meg miért ne adhatna esélyt a csoporttársnak?

"Nem vagyok annak a híve hogy az ember 20-on egy-két évesen jegyezze el magát stb. de attól mert fiatal még nem vagyunk egyformák és nem kell eldobni valakit akit szeret csak azért mert vannak álmai/fantáziái."

Lásd fent!

"És az hogy az ember fantáziál,normális."

Ahogy az is, hogy amíg fiatal és nincs igazán felelőssége (lakáshitel, munka, gyerek stb), addig nyugodtan keresheti magát és az igényeit.

2018. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!