Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen mit hagytam ki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen mit hagytam ki ha nem volt semmilyen kapcsolatom? 23f

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 24 évesen lett először barátom, és nem bántam meg. Neki is én voltam az első kapcsolata, és ő sem bánta. Szerintem semmit. :)
2018. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi komolyt. Hidd el,jobb ha éretten vágsz bele egy kapcsolatba,időd van,nem maradtál le semmiről.
2018. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár csalódást kihagytál de egyébként semmit. Érettebb személyiséggel kezdesz kapcsolatot, nincs ezzel semmi gond. Inkább így mint éretlenül szerezz be pofonokat. Nem mindig tudja kezelni jól az ember, főleg nem tiniként.
2018. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Még 7 év és vége a dalnak, szóval még semmit, de jobb ha igyekszel.
2018. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem sürgetni akarlak, de azért szerintem kezdd el az ismerkedést minél előbb hogy gyűjts tapasztalatokat, hogy megismerhesd önmagad mire van szükséged egy kapcsolatban vagy megtapasztald, hogy a másik nemnek mire van szüksége. :)
2018. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még kapcsolatom és nem érzem, hogy bármit is kihagytam volna! Bár talán ha végig nézek a volt osztálytársaimon akkor ledöbbenek hogy igen is kihagytam valamit: a korai gyerekszülést. Na de ebből nem is kérek ilyen fiatalon.

Szóval nyugi. Érettebben vágsz neki a dolgoknak, ez csak előnyödre lehet!

20L

2018. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most irjak neked egy regényt?
2018. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem. Én 24 évesen jöttem össze a barátnőmmel és úgy éreztem, hogy egyáltalán nem baj, hogy előtte nem volt senkim. Már sajnos nem vagyunk együtt, viszont most sem érzem azt, hogy "ki kéne élnem magam", csajoznom kéne. Jó volt vele és remélem lesz még folytatás, illetve inkább újrakezdés.
2018. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!