Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert álmodok vele? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert álmodok vele? Van egy osztálytársam akinek tetsyek de csak dugni akar az biztos. Nekem 2 és fél éves kapcsolatom van

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akinek tetsyek de csak dugni akar az biztos. Nekem 2 és fél éves kapcsolatom van, megis egy másik ot.mal álmodtam aki megcsókolt álmomba es az akinek tetszem féltékeny lett mármint az álmomba, ma pedig azt álmodtam hogy ő csókolt meg.
2010. márc. 24. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
mi?mi?mi?mi?
2010. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
asszem eztse értem..
2010. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak túl sokat gondolsz erre, és ezért álmodtál vele.. semmi jelentősége nincs
2010. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elmondanàd ezt mégegyszer, légyszives?

Kösz...

2010. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szoval...

tegnapelott azt almodtam hogy smaroltam egy osztalytarsammal es egy masik akinek amugy tetszem feltekeny lett es almomba azt mondta hogy csak azert csokoloztam azzal hogy feltekenye tegyem otet


tegnap meg azt almodtam hogy azal smarolok akinektetszem amikor a baratom nem figyel


erthetobb? :D

2010. márc. 24. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2010. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D most szultem :))
2010. márc. 24. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
ennek máunikasó szaga van...
2010. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!