Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha viszonylag csúnya pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viszonylag csúnya pasiként ilyen minőségű barátnőt szeretnék az mennyire füst?

Figyelt kérdés

Arcra legyen kb. ilyen színvonal : [link]


Test : feszes, vékony, formás, szép bőrű.


Legyen intelligens, kedves, jóravaló, humoros, szeressen dolgozni, legyen házias, legyen fehérmájú.


Én külsőre ugye nem vagyok egy szépfiú, ezen kívül elég nehéz jellemem van, makacs vagyok, eléggé antiszociális is.


Túl nagyok az elvárásaim vajon?


F/27


2018. máj. 7. 01:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
47%
Kb. úgy néz ki már huszonévesen is, mint egy 80 éves öregasszony; összeszűkült, beesett szemek, püffedt arc, az alkohol nem nagyon tesz jót senkinek.
2018. máj. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert kb. annyinak szoktak mondani kép alapján amennyi vagyok.


Az hogy ide pár kiégett ember miket írogat megint egy más dolog.

2018. máj. 7. 16:01
 23/39 anonim ***** válasza:

Kik szoktak kép alapján annyinak mondani, amennyi vagy?

És ha ez nem okoz problémát, akkor miért is nyitsz naponta újabb és újabb topikot arról, hogy milyen nőt szeretnél, hogy a nők miért nem akarnak szakmunkásokkal járni, hogy a nők miért várnak el többet anyagilag, mint amennyit ők nyújtani tudnak, stb. Egyszóval: konkrétan mi is a te problémád?

2018. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Utolsó : random emberek a netről.


Hogy mi a problémám lényegében? Végülis semmi, csak kérdezgetek.


Amúgy biztos a nőhiány miatt vagyok ilyen dühös kisbika.

2018. máj. 7. 16:19
 25/39 anonim ***** válasza:
Balázs miért hazudsz?
2018. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Nőhiány?

Saját állításod szerint te egy isteni férfi vagy. Vajon mi lehet az oka, hogy ezt mások nem veszik észre?

(Egyébként jobb, ha tudod, hogy a magadfajta önjelölt wannabe k*rógépből túlkínálat van.)

2018. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Van önbizalmam azért mondom ezt magamról.

Amúgy úgy érzem néha mintha kicsit be lennék kattanva...

2018. máj. 7. 16:25
 28/39 anonim ***** válasza:

A kérdésem nem az volt, hogy miért mondod ezt magadról. Szövegértés. Fuss neki még egyszer.

Ha be vagy kattanva, keress egy pszichológust / pszichiátert.

2018. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért nem veszik észre.

De miért csesztetsz amúgy engem?

2018. máj. 7. 16:31
 30/39 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért ezen a fórumon közmegvetés tárgya vagy. Mert én is látom kívülállóként, hogy mi az oka a kudarcaidnak, amit te, a saját egód sérülését elkerülendő, következetesen nem vagy hajlandó meglátni. És ezzel hencegsz.
2018. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!