Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha viszonylag csúnya pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viszonylag csúnya pasiként ilyen minőségű barátnőt szeretnék az mennyire füst?

Figyelt kérdés

Arcra legyen kb. ilyen színvonal : [link]


Test : feszes, vékony, formás, szép bőrű.


Legyen intelligens, kedves, jóravaló, humoros, szeressen dolgozni, legyen házias, legyen fehérmájú.


Én külsőre ugye nem vagyok egy szépfiú, ezen kívül elég nehéz jellemem van, makacs vagyok, eléggé antiszociális is.


Túl nagyok az elvárásaim vajon?


F/27


2018. máj. 7. 01:03
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Akkor ha ennyire ismersz, áruld már el mi az oka a kudarcaimnak tényleg.

A nagy arcom? HAHA...

2018. máj. 7. 16:41
 32/39 anonim ***** válasza:
Elárulnád, hogy minek teszel föl NEKEM egy kérdést, amit aztán te magad válaszolsz meg? Ide minek kellek én?
2018. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ott vannak a kerdesedre a valaszok, csak el kell olvasni oket.
2018. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Nem a semmiért cserébe várnék el ilyen nőt.


Én isteni férfi vagyok, jól kefélek, férfias férfi vagyok, humoros,határozott." Jól kefélsz... ezt biztosan megtudja erősíteni mindkét markod. :)

2018. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
76 % os, unalmas vagy. Hagyjál békén. Tőlem több figyelmet nem kapsz.
2018. máj. 7. 18:18
 36/39 anonim ***** válasza:

Egyébként ez tényleg vicces. Mindig is azt hittem, hogy rengeteg elkeseredett férfi van az oldalon, de kezdek rájönni, hogy van talán 4 veled együtt, akik ugyanazt a lerágott csontot ismétlik folyton.

Tényleg nem érzed a problémát saját magaddal vagy csak szimplán szeretsz szórakozni?

2018. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
38-39,hát ez nagyon vicces,látom tényleg "isteni faszi" 😂😂😂😂😂
2018. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Hú ezen a képen tényleg a Kérdező van? Màr értjük a gondodat! Az életben nem lesz csajod már ne is haragudj!
2018. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

1% esély mindenre van. De elég necces. Az arcra való kitétel még hagyján, ez a lány sztem olyan átlag felső kategória. De az összes többi... hát, ha a leírásnak megfelelő lány összejönne veled, az bizony elég buta nő. Legyen tökéletes személyisége, feszes teste... téged meg imádjon rondán és tele személyiségbeli hibákkal. Aha, persze.


Ja és azt honnan tudod, hogy mennyire vagy isteni az ágyban, ha itt arról kell kérdezősködnöd, hogy milyen esélyed lehet a nőknél? :D. Marokmarcsa megmondta? Vagy addig jó volt a 100éves szomszéd Bözsinéni is?

2018. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!