Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza tudnám így szerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudnám így szerezni a barátnőm, ha elküldeném neki ezt a képet?

Figyelt kérdés

[link]


Mindig is szeretett volna anyagi jólétben lenni, ezt én sajnos nem tudtam neki megteremteni.

Elhagyott még augusztusban, mert nem sikerült annyi pénzt összeszedni, hogy elvigyem Krétára nyaralni.

Most viszont más beosztásba kerültem, sok pénzt keresek és biztosíthatom neki az áhított vágyait.

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogyha elküldöm ezt a képet neki, akkor meggondolja magát és visszafogad?


2017. okt. 6. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
tuti
2017. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy havi fizuért akarod megvenni? :)

Biztos vagy te abban, hogy a nyaralás miatt dobott, vagy csak te magayarázod bele?

2017. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2017. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Ennyiért minimum 20 hivatásos qrvát kapsz!

Miért áldoznál ennyit egy darab amatőrre, ha különben meg nem kellesz neki?

2017. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A legrosszabb ***** válasza:
65%
Nem rossz ötlet, bár a helyedben inkább egy Krétán készült képpel kedveskednék neki mondjuk 3 másik haveroddal pózolva, s a kép alá írva, hogy "meghívtam őket egy kis kirándulásra". 😎
2017. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ne szórakozz már :D elég gáz, ha ilyen miatt szakított, és ezzel vissza lehetne szerezni..ráadásul mi történik, ha pl elveszíted a jól kereső állásod? megint dob :/ keress egy normális, nem pènzèhes nőt
2017. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán. De én tuti nem pedáloznék olyanért,aki annyi miatt dobott,hogy nem vitted oda nyaralni,ahová ő akarta. Nem szerelmes/szeret.

A pénzre lehet ugrana. Nem rád. És ezt lányként írom.


De te tudod :D

2017. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne alázd meg magadat már ennél is jobban. Nem elég, hogy anyagi hisztire hagyatkozva ott hagyott, még te fuss utána?!

Ne, ne, ne... nőként mondom ,ez csak szánalmas lesz, nem imponáló.


29/N

2017. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi pénzt bankban tartják. Ha ott több van, miért nem bankszámlakivonatot küldesz neki? Ha kevesebb, akkor lol.
2017. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Egy átlagember havi fizetése nem hiszem hogy nagy szám lenne.


De tudod mit? Tegyél félre havonta 4 ilyen papírt az több mint 2 oboa hetente mindig új nőkkel :) a tobbibol meg építsd fel az életed.

2017. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!