Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent, azt, hogy tetszem neki? F

Figyelt kérdés

Mikor kinyitottam a határidőnaplómat, benne volt egy hajszál. Egy körülbelül 1 méter hosszú hajszál. A fehér lapon nem lehetett nem észrevenni, hogy valaki belegyűrt egy 1 méteres hajszálat ehhez a héthez.

Először nem is értettem, csak agyaltam, hogy a fenébe kerülhetett ez véletlenül oda. Aztán leesett, hogy a gazdája direkt tette be, az biztos. Véletlenül nem kerülhetett be. Na most a gazdája csak egyvalaki lehet. Egy lány, akinek a csípőjéig ér a haja, de nekem ő egyáltalán nem jön be.

Nem tudom hova tenni ezt a cselekedetét, hogy a hajszálát betette a határidőnaplómba. Tetszem neki, és ilyen furán próbálja erre felhívni a figyelmemet, nem? Nem tudom azt se, hogy most akkor hagyjam figyelmen kívül, vagy valahogy tisztázzam a dolgokat?


2018. máj. 8. 02:16
 1/5 swagolasz ***** válasza:
47%
Velem is történt hasonló, én tisztáztam egyből.. Jobb a béke.
2018. máj. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

🤤🤤🤤

Kicsit túlkombinálod. A haj hullik. Mindenhova odaszáll. Én a múltkor a saját nadrágomban találtam egy hosszú szálat, ami biztos nem az enyém.

Ezért sem látok benne logikát, hogy ezzel próbáljam meg felhívni magamra a figyelmet, hogy a kihullott szálakat ide-oda berakosgatom. Ez tök undorító, hogy ott van a naplóban egy nagy hajszál...

Kizárt, hogy ez jelzés lehessen.

2018. máj. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nő lennék és már elmúltam volna 14 éves, akkor biztosan nem így próbálnék jelezni.
2018. máj. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, ez nem komoly? Te kopasz vagy és eddig kopaszok közt éltél és most látsz először hajat?

A rövid haj is mindenhova odaszáll, de azt nem veszed észre úgy, mint a hosszút.

Egyszer haverom röhögve megjegyezte, hogy a seggében is a hajam van. Szerinted én csempésztem oda?

2018. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt párkapcsolatok kategória... :'D
2018. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!