Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik közös kasszán vannak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik közös kasszán vannak. Egy átlag hétköznapon mennyi készpénzt tartotok magatoknál?

Figyelt kérdés

Úgy értem,kocsi tankja tele,nagybevásárláshoz a számlánn tartjuk a pénzt,amihez mind a ketten hozzáférünk. Ha valamire hírtelen kell akkor ott a kártya.

De mégis azért kell,hogy legyen készpénz is nálunk kisebb kiadásokra.

Nálatok kb mekkora ez az összeg amivel mászkáltok?

Általában kinél van több és miért?



2018. máj. 8. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

5 ezer nálam.

Páromnál változó. 35-2 ezer között.

2018. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam maximum 2-3 ezer forint van, nincs szükségem többre a munkahelyemen. Vizet meg kaját veszek maximum.
2018. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nincs nálam sok kp, mert közös a kassza. Biztonságosabb a kártya.
2018. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Páromnak van bankkártyája, nekem nincs. Ő és én is kb 20-20-al mozgunk. Nálam mindig van, ő nála ameddig kitart, majd újra vesz magához egyet. Mivel én meszebbre járok a lakóhelyünktől elővigyázatosság miatt hordok magamnál legalább 20-at. Na meg én haza fele jövet bemegyek általában a boltba is, nem árt ha mindent meg tudok venni ami kell.
2018. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nalam min. 50E mindig. Paromnal 10E lehet.


37F

2018. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sosincs nalam kp, csak ha inni megyunk, mert sok helyen meg mindig nem lehet kartyaval fizetni. De a Sparban 300 forintot is kartyaval fizetek. Utalom a keszpenzt. Parom szinten nem tart maganal.
2018. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
500-1000 Ft. Az is sok. Normál esetben a kártyát sem viszem:)
2018. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!