Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn tényleg nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn tényleg nincsenek értelmes kövér lányok? Ez a kettő egyszerre nem létezik?

Figyelt kérdés

akivel sikerült megismerkednem, és egyedülálló, az:

- depressziós, lelkibeteg

- autista hajlamú

- 2 nap után szerelmes lesz belém

- mentálisan retardált (nem tud kommunikálni, öltözködni, vagy már az első találkozás alatt féltékeny a semmire)


2018. máj. 8. 18:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a te fejedben is van baj... nem minden kövér nő ilyen... neked sem kellene elsőre leírni a másikat
2018. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de ez a kérdésmegfogalmazás sztem ritka tapló. Az, hogy neked a leírt dolgok nem szimpatikusak, nem jelentik azt, hogy ezek nem értelmessé teszik a nőt. A depressziónak pl. az ég adta világon semmi, de semmi köze nincs ahhoz, ki mennyire értelmes. Én mondjuk nem társkeresőzöm, de depresszióra bizony hajlamos vagyok. Attól még nem vagyok buta, sekélyes, tanulatlan, logikátlanul gondolkozó.


Amúgy társkeresőre az esetek többségében azok az emberek mennek fel, akik ezt látják az utolsó mentsvárnak (a maradék az, akinek nincs ideje vagy éppen kb. mindenkit ismer a kisvárosban, ahol lakik). Az ilyenek között meg nagyobb valószínűséggel lesz olyan, aki nem egy gondtalan, kedves-cserfes, szórakozós vki, hanem olyan, aki már görcsöl a társkeresésen.

2018. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lyopersicum Solanum válasza:
Azért nincsenek, mert regisztál az ember lánya, és csak analfabéta idióták írnak neki, akik vagy 20 évvel idősebbek, vagy épp letették az érettségit. Akiknek meg én írok, azok nem szeretik a kövér lányokat, szóval zsákutca. :)
2018. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért nincsen sem az interneten sem a való életben olyan értelmes férfi, aki a kövér lányokhoz vonzódik?

Én is még tudom fordítani a kérdésed, és ezzel egy kalap alá venni az összes férfit.


De egyébként tényleg valahogy úgy van, vagy az idősek csorgatják a nyálukat ránk, vagy a full buta pasik, akik semmilyen nőt nem igazán láttak még közelről. Szerinted mitől ne lenne ma egy túlsúlyos nő lelkibeteg vagy szeretetre éhes?

2018. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!