Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korig érdemes várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korig érdemes várni a nagy szerelemre és mikor érdemes megállapodni nélküle is?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki életében van egy pont, amikor szeretne megállapodni, családot alapítani, a nők esetében ott van a biológiai óra is, ha gyereket szeretnének szülni. Mi van akkor, ha eddig nem tálalod meg a párod, akibe igazán szerelmes vagy és akivel minden nagyszerű? Ilyenkor megállapodnál valaki mellett, akit szeretsz, de nem vagy belé szerelmes, akivel egy nyugodt, de kicsit unalmas kapcsolatban tudsz élni?

Hány éves korodig várnál a nagy szerelemre? Mikor mondanád azt hogy most már elég, mindenképp családot akarsz?


2018. máj. 9. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám soha. Ez nem az a kérdés számomra ahol ha nincs ló jó a szamár is.


Igaz, bennem nincs is meg ez a mindenképpen családot érzés.

2018. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nincs egy nagy szerelem.
2018. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajt a biológiai óra, pedig nő vagyok és 33 éves. Nem jó a szamár a ló helyett, az önbecsapás, és a másik fél ámítása is, ez pedig nem fair, és hosszú távon csak rossz vége lehet egy ilyen megalkuvásnak. Szóval vagy sikerül összejönnöm egy MEGFELELŐVEL, akivel kölcsönösen egymásnak megfelelők vagyunk, és működik hosszú távon, vagy egyedül maradok, de olyan kapcsolatba, aminek tudom, hogy nem lesz jó vége, nincs értelme, hazugságra épül, csak megalkuvás, nem megyek bele, mert senkinek nem akarom ilyenekkel húzni az idejét és senki életét nem akarom tönkretenni, sem a sajátomat, sem azét, akivel így jönnék össze, de leginkább a leendő gyerekeimét nem, akik a legjobban megszenvednék ezt az alkut.
2018. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Loser guy w/ iPhone ***** válasza:
35%
Nem akarok családot, nagy szerelem pedig nem létezik. Szerelmek léteznek, amik előbb-utóbb véget érnek még ha az elején viszonzottak is.
2018. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bennem megfogalmazódott ez a kérdés mostanában,közel a 40-hez,lenne lehetőségem olyan kapcsolatra ami langyos víz,meg sok minden nem stimmel,de nem visz rá a lélek egyszerűen.Amivel bukhatok is,mert csak rosszabbak jöhetnek vagy semmi,de picit hiszek abban hogy talán jön egy megfelelő.
2018. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel a hozzáállással talán eléred azt, hogy végül csak válás lesz belõle:))


Nem keresek tökéletes társat, nem vagyok kritikus, aki az ítélkezései miatt fog egyedül maradni, de alap dolog, hogy meglegyen a szerelem.

Amúgy meg úgy gondolom, hogy a nagy szerelemre nem “várni” kell, hanem tenni èrte, ismerkedni, idõben szembesülni azzal, hogy milyen esélyeim vannak.

Nem fogok a “sötétben tapogatózva” álmodozni és elmélkedni arról, hogy milyen ideális kapcsolatom lehetne, szembesülök a “felhozatallal” úgy a környezetemben, bárhol. Ismerkedem és az alapján építem a kapcsolataim, hiába várok valami fejemben élõ álomszerū képre. Sokan ezt teszik, szerintem ezt nem éri meg:) Nem kell sietve elkötelezõdni, a harmincas évek fele lehet húzogatni.

Jelenleg szerelmes vagyok a páromba, mégsem tartunk ott egyenlõre, hogy nagy jövõn gondolkodjunk, vannak dolgok, amelyekben nem értjük meg egymást, ezért nehézkésen tudom elképzelni, hogy milyen lenne vele a jövõ. De egyenlõre ezen nem gondolkodom.

25/l

2018. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
#4 Semmi újat nem mondták, lúzereknek tényleg nincs. Meg az, hogy “az elején viszonzott” nem jelent semmit, sok megjátszott, hazug kapcsolat van, kár jövõt várni olyanoktól, akik kihasználnak. Van aki csak arra jó.
2018. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
l*
2018. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a nagy szerelemre várni, de kényszerből megállapodni sem. Úgyis szívás lesz a vége.
2018. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BarbaraBabu válasza:
69%

Szerelem nélkül sohasem mennék férjhez! SOHA!

Várni?!

Amíg élsz, addig kell.

Vagyis tenni érte, ahogy fentebb írták.

Keresni.

2018. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!