Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy a pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a pasi azt várja elcsábítsák?! Minden jó, de mégsem. Zavarban van? Vagy, fél, hogy elveszít ha benézi?! Vagy én nézem be?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Iiiiigen, van ilyen.


Nem biztos a dolgában, és nem mer kezdeményezni. Pl. nem akar erőszakosnak tűnni, vagy csak fél a koppanástól.

2018. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk is jól esik időnként, ha a nő nyomul ránk, így igen, előfordul.


Van olyan is, aki egyszerűen nem hódító típus és nem szólít le nőket. (pl én sem) Volt pár ilyen, mindig rossz vége lett.


Nem csak a csajozógép típus van ám. Vannak visszafogottabb férfiak is. Én pl mindig társkeresőn ismerkedtem, mert ott adott volt, hogy ha valakivel írunk, azzal minimum kölcsönös az érdeklődés. Véletlenszerű nőknél élőben meg teljes oroszrulett az egész... meg aztán ott max a külseje kerül előtérbe és nehéz eldönteni, hogy érdemes-e egyáltalán megpróbálni megismerni. Kivéve ha előzetes ismeretség is van, de ott is kevés esélye van, hogy randira hívnám... sosem működött nekem így, pedig próbáltam, nem egyszer.


Persze van az a típus, aki simán odamegy és elkezdi neked lökni a dumát és biztos nagyobb sikere van a nőknél, pusztán a próbálkozásai számát tekintve is, de nem mindenki ilyen.

2018. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen típus vagyok én is, szóval van ilyen.
2018. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Én az ilyenekről mindig azt hittem, hogy csak szórakoznak velem és nem kellek nekik eléggé😀Aztán megismertem a páromat, aki szintén nem volt túl nyomulós...pedig oda-vissza volt értem. Úgyhogy így én is kicsit több jelet küldtem, bátorítottam. Valójában egy ilyen férfi általában sokkal többet ér, mélyebb érzésű, mint sok nagydumás.
2018. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De az is előfordulhat,hogy csupan jó barátnak tekint?!Jól érzi magát a társaságomban.ide oda cikáznak a gondolataim.

Tisztel annyira,hogy vár,az egyertelmű jelekre.

En viszont felek ezeket a jeleket megadni,milyen az mikor egy nő nyomul????!


Es milyen lenne utana?!Ha beneztem.

2018. máj. 10. 07:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Az még nem nyomulás, hogy kimutatod az érdeklődésedet iránta. Egyszerűen nem értem, miért gondolják egyes nők, hogy egy nőnek az a dolga, hogy eljátssza a jégkirálynőt. Miért lenne 2018-ban inkább nyomulás, ha egy nő kezdeményez, mintha egy férfi? Nem a középkorban élünk...
2018. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, vannak félénkebb férfiak, akiknek egyértelmű jelek kellenek, hogy leessen nekik.
2018. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Leesni leesik, csak nem tudja eldönteni, hogy ez most tényleg az, vagy csak ő látja bele.
2018. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Hany evesek vagytok? Azert bizonyos eletkor felett kicsit vicces lenne, ha "felne"...
2018. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lejobb tanács!: Ne félj.

Semmi sem fog történni. Ne csak jeleket adj. Mond meg neki, hogy szeretnéd jobban megismerni.

2018. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!