Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem örülök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem örülök a párom születésnapi ajándékának?

Figyelt kérdés

Lehet hogy eltúlzom ezt, de én neki nagyon sok mindent vettem szülinapjára (bőrpénztárca, nadrág, jack daniels, pólók).


Tőle viszont személytelen dolgokat kaptam, kb összvissz 3000 ft lehetett és elfogyaszthatóak, a virág pedig elfog hervadni. Csalódott vagyok, majdnem elsírtam magam előtte. :(


Pedig nagyon szeretem őt és nem a pénzre hajtok, de ez szíven ütött..


2018. máj. 10. 11:44
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fent sem facebookon, sem instán, nem a villogás miatt vagyok csalódott. De akkor bennem van a hiba.
2018. máj. 10. 11:54
 2/47 anonim ***** válasza:
81%
Kb. igen. Ha nem beszéltetek meg egy összeget, akkor nincs miért megsértődnöd. Mi leszögezzük, h max mennyit szánunk a szülinapra stb., h mindketten "ugyanannyit" költsünk. És ez bármiben kimerülhet... Én volt, h valami ruhát kaptam az összegből míg ő egy üveg Jack-et és valami apróságot. Legközelebb tisztázzátok ezt, mielőtt hiszti lesz a végén. Érdemesebb. És hidd el, ez még nem az élet gondja. Majd ott fog kezdődni a KISEBB probléma, ha alapból el is felejti, h szülinapod van és szó szerint semmit nem kapsz
2018. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
30%

Igen, benned van...

Előbb beszéljétek meg, hogy kinek mennyire fontos az ilyesmi és mennyit költsetek alkalmanként erre.

2018. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon gáz vagy, már bocsi! Akármit mondasz neked a pénz számít!! (" kb összvissz 3000 forint lehetett..) - és nem az, hogy a párod gondolt rád és szeretetből adt@a amit adott... Ja, persze,értelek, egy virágcsokorral nem lehet úgy villogni mint egy 8 karátos aranyékszerrel vagy méregdrága rucival... -.- b o r z a sz t ó!!
2018. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
80%
Ő pontosan tudta, hogy te milyen nagyságrendben gondolkodsz, hiszen az ő szülinapja volt előbb. Nem arról van szó, hogy szegénynek nem voltak világosak az elvárások és mellényúlt. Ha valakinek a megbeszélést kezdeményeznie kellett volna, akkor az ő, rögtön a saját szülinapja után. Nem tette, egyértelmű, hogy az nincs ellenére, hogy te elhalmozd mindennel, de viszonozni nem fogja.
2018. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lehet hogy félreérthetően írtam. Ha kapok tőle egy 600 ft-os plüss macit, nagyon örültem volna annak. De kaptam egy csokor virágot, ami elhervad majd, egy doboz bonbont, amit megeszek majd és egy tusfürdőt, amit elhasználok. Ezek számomra személytelen dolgok.


Nem az összeg érdekel. Amikor szülinapja volt, tudtam hogy ezeket szeretné, és mivel szeretem őt, megvettem neki,de nem várnám el tőle hogy cserébe ugyanennyi összegért kapjak tőle én is.


De a bonbon, tusfürdő, virág számomra személytelen. "Csak úgy" szokott hozni nekem virágot és bonbont is, aminek szoktam örülni. De a szülinapomra is ugyanezek..... Meg egy tollnak is örültem volna.

2018. máj. 10. 12:08
 7/47 anonim ***** válasza:
90%
Azon kéne elgondolkodnod, hogy miért azzal a hozzáállással mész bele egy kapcsolatba, hogy jó neked a morzsa is, csak valami legyen. Nem, ha te megfigyeled, mi mindenre vágyik, és egy jelentősebb összeget áldozol rá, hogy örömet szerezz neki, arra nem jó válasz a plüssmaci.
2018. máj. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
84%

Hat nem eroltette meg magat a parod sem anyagilag, sem gantaziaban. Total sablonos ajandekot kaptal, amit valszeg az utolso pillantban jutott eszebe.

En szerencsere soha nem kaptam ilyen semmitmondo ajandekokat. Persze nem is adtam.

2018. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk egyutt. Tavaly taskat kaptam tole (egyutt mentunk el venni). Most meg ezeket....itthon bogok. :(
2018. máj. 10. 12:31
 10/47 anonim ***** válasza:
75%

Másoknak mit adott ajándékba? (család, rokonok, barátok)

Ha nekik is kb. hasonló dolgokat, akkor szimplán ő tojja le az ajándékozást.

Ha viszont másoknál megerőlteti magát csak nálad nem... na annak már üzenet értéke van valóban.

2018. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!