Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mindenkit oltogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindenkit oltogat nektek volt már ilyen problémátok?

Figyelt kérdés

Azért nem mindenkit de ha valaki sötétségre tesz tanuságot akkor megy a párom részéről mindig valami hogy "Téged sem az eszed miatt tartanak el a szüleid" vagy ilyesmi.

Nektek volt már ilyen párotok?

Néha tényleg vicces de néha csak úgy rezeg a levegő amikor ilyeneket beszól.

Engem nem szokott megbántani sose.


2018. máj. 10. 21:19
 1/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
41%

Pacsi a párodnak. Én is ilyen vagyok. Gyűlölöm az ostoba embereket és ha valaki kiérdemli, akkor annak meg is mondom.


Küldtem már el kéregető embert is az aluljáróban a sunyiba, ahogy ostoba terhes nőt is kiosztottam a buszon, mert a hátam mögött állt és ahelyett, hogy szólt volna...elkezdett magában motyogni, hogy mekkora szar ember vagyok, hogy nem adom át a helyemet.


Ártatlan hülyéket nem bántok, de ha valaki kicsi okot is ad rá, akkor nem fogom vissza magam.


Soha nem cikiztem semmikor a párjaimat. Őket tiszteltem, becsültem még akkor is, amikor hibáztak. Ezért őket nem zavarta többnyire.

2018. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a sötétség tesz tanúságot valami szektás megnyilvánulás volt? Arra lehet én is mondtam volna valami frappánsat.

31/f

2018. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem.intelligensebb annal, hogy mindenkinek beszologasson.
2018. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
És nem basztak még le neki egy jó nagyot? Vagy csak nála gyengébbeknek mer beszólni a kis köcsög?
2018. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4es szebben mondva:súlyos önbizalomhiánya van a pasinak.
2018. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%

Úgy látszik a párod egy okostojás. Intelligens, okos ember nem foglalkozik a butákkal és főleg nem kritizálja.

Ehy igazi paraszt lehet a pasid társaságban, én szégyellnék vele menni bárhova.

2018. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!