Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mindenkit magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mindenkit magamra haragítanék?

Figyelt kérdés

Kitalàltam hogy fèszen az összes fèrfi ismerősömet letiltom.Vannak kb. vagy 500...

Hogyan ìrjam meg hogy nem X vagy Y-nal van bajom hanem nem szeretnèm a kapcsolatat egy fèrfival sem tartani?


Mielőtt elìtèlnètek....


Apàm fiùt akart.

Apàm gyerekkènt sokszor vert,bàntott.

Az imàdott nagyapàm 5 èvesen elhagyott.Nem meghalt hanem lelèpett amikor miliomos lett egy libàval ès többet nem làttam.Addig a mindene voltam.Màs unokàja nem volt.

Aztán 7 èvesen többször fajtalankodtak velem.Egy 14 èves fiù.Plusz zsarolt is.

Aztàn 17 èvesen nagyon szerelmes lettem.2 èvig jàrtam egy beteg fiùval.Elhagyott.Mert az anyja elszakìtotta tőlem.Nagyon szerettem.Ezek utàn ùgy èreztem nincs mièrt èlnem.

Ez 3 ève volt.Azòta minden fiù csak szexet akarna.A lelkemre tesznek.

Mèg szűz vagyok,de undorodom mind az aktustòl,mind a fèrfiaktòl,mind attòl hogy megszeretek valakit ès az àtver,elhagy, meghal.


22/L


2017. márc. 3. 00:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Ez hülyeség szerintem. Én azt veszem észre, hogy pont hogy a te korodban lévő lányok akarnak inkább csak szexet és semmi más nem érdekli őket.
2017. márc. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem hinném hogy nagyon érdekelni fogja őket.
2017. márc. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Most attól még nem kell kitörölni minden ismerősödet, mert nem szeretnéd a kapcsolatot tartani velük, el vannak ott a listán, mint a befőtt.
2017. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Attòl hogy 22 èves vagyok,attòl mèg nem akarok szexet.Egyszerűen csalòdtam a fèrfiakban,nem zavar ha vènlànyként,szüzen halok meg,mert nekem nem okozna örömet a szexuàlis èlet.
2017. márc. 3. 01:14
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Én meg csalódtam a lányokban. Sőt, folyamatosan csalódok.

Nem kellene ha dobnák sem utánam nagy részük.

Bár gondolom senkit sem érdekel.

2017. márc. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy csalódtál a férfiakban és nem akarod velük tartani a kapcsolatot még nem kell mindenkit letiltanod. Nem bántásképp mondom, de ez kicsit olyan, hogy te közölni akarod a világgal, hogy neked sérelmeid vannak és a világ összes pasija hagyjon békén ami a nagyközönségnek annyit fog jelenteni, hogy ezzel akarod felhívni magadra a figyelmet és mindenkivel tudatni, hogy neked mennyire szar. El hiszem, hogy rossz volt neked idáig és mélységesen sajnálom, hogy ilyen dolgokat kellett átélned és tényleg nyomatékosan kihangsúlyozom ezt nem bántási szándékkal írom, de amit tenni akarsz az tényleg csak "fölösleges hiszti".
2017. márc. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 BTzone509 válasza:
4%
Sebaj meg apacanak felcsaphatsz:P
2017. márc. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
sztem meg menj el pszichológushoz,ha ennyire tudod, hogy milyen szar dolgok történtek veled,és ezen nem tudod túltenni magad.Amúgy minek tiltanál mindenkit,ha le is törölheted magad FBről.Amúgy nem vesztesz vele semmit,a barátok a való életben vannak,ha csak FBn akkor az valami más.
2017. márc. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
A te problémádra pszichológus kell, nem a faces ismerőseid letiltása!Ettől még semmi sem változna!Vagy életed végéig így akarsz maradni?
2017. márc. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

lehet pont lexarna mindenki!


ha boldog akarsz lenni, akkor tegyél a boldogságodért!

sok fiú csak szexre akar, de gondolj bele ilyen mentalitással szerinted érdemes lennél egy normális párkapcsolatra?

először rendbe kell tenned magad, tenned azért, hogy készen állj ha ott a lehetőség...

te most nem állsz készen sem a szexre sem egy komoly kapcsolatra...


24F

2017. márc. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!