Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennel ha a parod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennel ha a parod nem akarna a kenyelmes munkajat jobban fizetore cserelni de a penzetekbol nem jottok ki, te gyeden vagy bolcsihez meg pici babaval es mindig tartoztok valakinek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 12:56
1 2 3
 11/22 peca1000 ***** válasza:
21%
Kérdező vállaljon otthoni munkát, apukának legyen másodállása, és takarèkosabban élni.
2018. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

Spórolnék és amíg a gyerek bölcsiben van addig elmennék 4 órában dolgozni. Ismerősömék 2 órás, reggeli takarításra keresnek embert Budapest több pontján is és nem találnak. Felesleges csak a gyerek apját cseszegetni, te is tudnál tenni azért, hogy jobb legyen. De van pl.délutáni munka is (akár takarítás akár más).

Mi is bedőltünk anno a kocsihitellel és nem a férjemet bacogattam azzal, hogy keressen többet, hanem fogtam a diplomámat és a szakmámat, bedobtam a fiókba és elmentem pluszba takarítani pár órában. Helyrejöttünk pár hónapon belül...

2018. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát ha engem akarna a párom elküldeni a jó munkahelyemrol.....hát... Inkább én küldenem el otthonról!!!!
2018. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

mire megy el a pénz? inkább arra kéne rájönni.

add el a cuccaidat vaterán. férjed meg kezdjen el fusizni. jó állást ne hagyjon ott, ha az új hely sz .r lesz és kirúgják, csövesek lesztek, haljon éhen a gyerek? inkább te menj dolgozni akkor már. nincsenek szüleitek, akik támogathatnának?

2018. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az a jo munkahely meg ketszazat sem fizet csak nyugis
2018. máj. 15. 04:52
 16/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, hol élsz te? Magyarországon az átlag ember NEM KERES nettó 200 ezret.


Ja, és ha olyan munkahelye lenne, ahol sokat keresne, de sokat is lenne tőletek távol, meg tiszta stresszes lenne, az jobb lenne? A stressz előbb öl, mint bármi más.

2018. máj. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Menj el te melozni,lusta pitsa
2018. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Lusta? A gyed elott en kerestem a tobb penzt kettonk kozul es nem tiezerrel tobbet
2018. máj. 16. 12:02
 19/22 anonim ***** válasza:

#18


Nem lehet valami boldog a kapcsolatotok, ha nem közös pénzről beszélsz, hanem a saját, egó, pénzedről.


És nem mindegy, hogy ki keres többet? Ne legyél már ennyire anyagias p..csa. De tényleg!


Arra bezzeg nem válaszoltál, amit a 16-os válaszomban írtam, csak szimplán leszavaztad.

Akkor meg azért rinyálnál, hogy keveset van veletek.

Nem lenne jó neked semmi.

Vagy azt szeretnéd, ha párod 50 évesen meghalnak a munkahelyi stressz következtében kialakult pl. daganatos betegségben?


Te még az egészséget se tudod értékelni. Mindenki a nyugodt, stresszmentes életre törekszik. Te szimplán csak irigy vagy a párodra, mert ő biztos olyat csinál, amit szeret és nem kell stresszelnie közben.


És még arra se válaszoltál, hogy meghúztátok-e a nadrágszíjjat, ergó csökkentettétek-e a felesleges kiadásokat.


Csak a párodat szapulod állandóan. De magadba nem nézél..áá.. az már luxus... vagy hogy a feltett kérdésekre válaszolnál.

2018. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Utolsonak

Nem pontoztam le senkit, teged sem. Nem eltunk eddig sem nagy labon csak a szukseges dolgokra koltottunk. Mivel gyeden vagyok, csokkent a beveteli oldal, a kiadasi oldalon viszont maradtak a tetelek, csupa olyan dolog amit nem lehet faragni. Kozos kasszan vagyunk nincs enyem tied, azt a valaszomat a lustasagra irtam. Gondoltam jo lenne ha jobban fizeto munkara valtana mivel en egy ideig nem fogok tudni visszamenni es szukseg van a kieso penzre de hallani sem akar rola.

2018. máj. 16. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!