Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezik olyan, hogy valakinek/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek/kiknek az első az utolsó marad?

Figyelt kérdés

pl.: 17 évesen összejönnek, szerelem stb. idővel összeöltözés,eljegyzés,házasság,gyerek,stb.


ismertek ilyen párokat? boldogok az ilyen emberek?

nincs meg az az érzés,hogy "nem élték ki magukat" ?!


2010. dec. 2. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Szerencsés akiknek sikerül... De ritka.

Ha előbb nem, akkor 30-40 éves koruk körül lesz gond... Én ezt így tapasztalom az ismerettségi körömben...

2010. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez az "éld ki magad" egy ostoba divat mostanában.

Nem attól lesz majd jó egy házasság,ha fűvel-fával összefekszenek.

Természetesen nem feltétlenül kell az elsővel összeházasdoni. De ha szeretik és megértik egymást,akkor semmi baj nincs ebből.

2010. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen párt is simerek, akik már közel 20 éve vannak együtt, és nem is akartak volna másokat kipróbálni.

Nekem a férjem elött egy barátom volt, és ezzel a másodikkal vagyon már több, mint 20 éve, ha újra kezdhetném, akkor se szeretném "kiélni magam", nekem tökéletesen megfelel az, hogy vele boldogan élünk.

2010. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én ilyen helyzetben vagyok, annyi, hogy én majdnem 19 voltam, amikor összejöttünk, de Ő volt az első és az egyetlen az életemben.Aztán jött az eljegyzés, összeköltözés, gyerek.Neki nem én vagyok az első.Én nem érzem úgy, hogy veszítettem volna azzal, hogy "csak" Vele feküdtem le...Hidd el, megtehettem volna, mert voltak barátaim előtte, csak vártam arra, akit érdemesnek találtam rá.El sem tudom képzelni nélküle az életemet.
2010. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Ismerek egy ilyen nőt 17 évesen jött össze a faszival. (A férfinak nem az első volt). Aztán család, gyerek, stb.. 40 körül eszébe jutott, hogy ki kéne próbálni mással is.. Ekkora jöttek a gondok.. Ez az éld ki magad nem feltétlen hülyeség, az emberek 90% a igényli.
2010. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Ez tényleg egy nagy baromság!

Ha az ember nem az elsőhöz megy feleségül, tehát voltak férfiak az életében, attól is lehet egy ringyó és csalhatja fűvel-fával az aktuális férjét!

Én speciel 5 éve vagyok együtt a párommal, ő az első és egyetlen és nem is vágyok másra.

Párosan is lehet élni!

Nem ettől függ, hogy egy kapcsolat tönkre megy-e!

2010. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagynénémék.

Ő 18 volt, a férje pedig azt hiszem 20-21. Úgy másfél éven belül jött a baba, 3 év múlva a második. Persze gondolom köztük is voltak konfliktusok, problémák ,mint mindenhol, de máig szeretik egymást - úgy harmincvalahány éve. :)

2010. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik. A szüleim 15 éves koruk óta vannak együtt, anya 15 volt, apa 17 amikor megismerkedtek, 25 éve házasok. A nagyszüleim 17 éves korukban ismerkedtek meg, a másik nagyszüleim 16. Egyikük sem vált el, szeretik egymást a mai napig. A dédszüleim is fiatalon ismerkedtek meg, náluk sem válás történt, hanem dédpapám meghalt, de dédimamám azóta is egyedülálló özvegy nő, nem volt senki az életében. A másik dédimamáméknál szintén a halál vetett véget a házasságnak és bár a másik dédimamám már nem él, de neki sem volt dédipapám halála után másik kapcsolata.


Szemenköpném magam, ha egy fontos döntést, mint a házasság elcsesznék és válnom kellene.

2010. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Erre nincs recept. Ismerek olyanokat, akik általános iskolában jöttek össze, azóta is együtt vannak, pedig már unokájuk van. Nagymamámnak is nagypapám volt az első (az ötvenes években történt), nem is volt soha más az életében. Remélem, mi is ez a ketegória leszünk a párommal: 18 ill 19 évesen, első mindkettőnknek, most 7 éve vagyunk együtt, van egy kisfiunk is.

Viszont van, akinek nem jön össze. Sokan elválnak, azok közül is, akik az elsőhöz mentek hozzá, és azok közül is, akik a huszadikhoz. Sőt, a párom szülei szintén elsők voltak egymásnak, aztán szakítottak egy évre, hogy "kiéljék magukat". Összejöttek fűvel-fával, aztán visszatértek egymásoz, házasság, gyerekek... Mégis elváltak. Nem jött be.

2010. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
romantikus lenne ha sikerülne. én igy utolag örülök hoy nem mentem hozzá az 1höz mert tuti válás lett volna a vége.
2010. dec. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!