Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halálos betegségem van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálos betegségem van és most jöttünk össze a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem régen kiderült hogy sajnos rosszindulatú mellrákom van, és már több helyen van áttét..Nagyon szeretem a párom, de nem akarok neki fájdalmat okozni mikor tudjuk, hogy nem sokáig lehetünk együtt. Mit kellene tennem?
2018. máj. 11. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted kicsit is, nem titkolod el előtte...
2018. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Mennyi idosek vagytok es miota vagytok egyutt? Mindenkepp mondd el neki. Az orvosok mit mondtak?
2018. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1 éve alakulgatott már a dolog köztünk,de hivatalosan csak 1 hónapja vagyunk együtt. 10 hónapot mondanak az orvosok. Nem akarom,hogy fájdalmat okozzak neki és lásson leépûlni,ahhoz tulsagosan szeretem. Lehet jobb lenne ha szakítanánk...megszakad a szívem de az ő érdekében:(
2018. máj. 11. 14:51
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Én 100% szakítanék, nem rabolnám más idejét, mikor biztos, hogy meghalok.


Összeszednék egy rakat pénzt, és utaznék, mennék, amerre épp kedvem van, szarnék a világra :)

2018. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, biztos amit az orvosok mondanak? Hány éves vagy?
2018. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szakítanék. Iszonyatos dolgot tud a rák művelni és ha semmi esély, akkor nem raknék rá ekkora terhet.
2018. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A napokban volt hasonló kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ugye nem ezzel a témával trollkodtok most? Mert ez a dolog nagyon nem vicces.

2018. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha szeret, melletted marad, magadtól meg ne vond meg azt, aki téged választott. Minden idő ajándék;(.
2018. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Pont ugyanazt akartam, mint az utolsó.


Most ha csúnya lennék, elég rosszat tudnék kívánni annak, aki ezzel játszik...


Érdekes lelkületű ember lehetsz. Ennyire fiygelemhinyod van, vagy mi? Hazudozási kényszer? Mert akkor talán valami szemályiségzavarod is lehet.


Perszelehet nem akmu, de nagyon érdekes, hogy évek óta nem igen volt olyna, hogy pár nap alatt 2 iylen kérdés is legyen, most meg hirtelen 1 hét alatt 2 is most tudta meg, hogy rákos és egyik sem tudja elmondani a párjának..


Az ilyen ember ássa el magát jó mélyre, aki ezzel viccel, xar alak vagy...

2018. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, 7-esre gondoltam, nyiván...
2018. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!