Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Árthat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Árthat egy házasságnak, ha mindig csak a férfi kezdeményezi a szexet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2018. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen esetben szerintem összeházasodni sem biztos, hogy bölcs dolog.
2018. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ a nő az mindig vevő rá? Kevesebb az elutasítás aránya? Mennyi az együttlétek száma?

Mert pl ha naponta kezdeményez és te örömmel veszel részt benne akkor szerintem az nem probléma.

Ha az elutasítás száma több, mint a tényleges együttléteké, akkor ott a férfi helyében elgondolkoznék mi lehet az oka. Ez már szülhet problémát, mivel nem beszéltétek meg és ő csak feltételezni tud. Ilyenek jutnak eszembe pl.: kihűlt a kapcsolat, nem kíván, megunt, nem szeret.

Mert az más ha valaki fáradt és “halasztják”, de ez hosszú távon nem hihető kifogás.

2018. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem. Csak az árt, ha mindig a férfi kezdeményez és mindig vissza van utasítva vagy le van szólva.

31/f

2018. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem férfiként rosszul esne, ha mindig nekem kellene kezdeményeznem. Mondjuk vlsz nem is vennék el olyan nőt, akivel csak akkor van szex, ha én kezdeményezek. Egy idő után úgy érezném, ő nem is akarja.
2018. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Jót semmiképp nem tesz neki.
2018. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Gyorsan bele lehet unni így a másikba.
2018. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen! Gondolok arra,hogy önbizalmat ad ha kívánnak és ki is mutatják. Aztán, ez olyan gondolatot kelt bennem îgy,mint egy örömlány vagy guminő ha akarja férfi szétteszi neki(~hagyja magát) aztán ennyi volt. Szerintem egy begerjedt lány/nő nagyon erotikus illetve (nagyobbat)tud élvezni. Persze a pasi dolga lenne az előjáték alatt felizgatni a nőt...de ha már be van indulva eleve az csak jobb.
2018. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Jelenleg egy ilyen párkapcsolatban élek évek óta és igen...eléggé zavar...
2018. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem volt ilyen de fordítva :( ráadásul szólt is a férjem, hogy neki kellemetlen, hogy én kezdeményezek. Hát azóta eltelt 10 év és írogat, hogy milyen szexi volt, hogy én kezdeményeztem. A mostani kapcsolatomban is sajnos ez van de kb 60%ban kezdeményezek és így még elviseli :)
2018. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!