Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm sosem kezdeményezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm sosem kezdeményezi az együttlétet, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
27 évesek vagyunk, 4 éve együtt. Az elején kb heti 1x szexeltünk, de kb 2 éve átlag havi 2-3x. A tavalyi tengerpartos nyaralásunk alatt csak 1x bújtunk össze...Mindig én kezdeményezek, de van, hogy visszautasít, mert "csiklandozom" az előjátéknál, ha puszilgatom itt-ott. Ha meg belemegy, 30-40 percet kell ráhangolni. Többször is felhoztam neki, hogy túl kevésszer szerelmeskedünk, de nem tett semmit az ügy érdekében, de nem is mondott semmit, mivel hozhatnám meg jobban a kedvét.Ez nekem is picit elveszi a kedvem. Mostanság egyre inkább házasodni akar, amiben még benne is volnék, de aggódom, ha most ilyen kevés a szex, és ilyen nehezen megy, mi lesz később. Egyébként ő mindig elmegy, és nem színleli, kb 10 perc alatt az aktustól, ha nem, akkor más úton segítek neki. Van valami tippetek, mit lehetne tenni?

2016. jún. 1. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nincs, kb csak rosszabb lesz, ha már elvetted.

Ha más az igényszintetek, akkor ne vedd el semmiképp és keress egy belevalóbb lányt. Hidd el, hogy van belőlük és nem kell "megelégedned" a rossz szexszel.

2016. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Addig beszelj neki errol, amig a buta feje fel nem fogja, hogy mirol van szo.


Anyukam mindig azt mondta, ha a sex mukodik, akkor a hazassag mukodik. Es tenyleg. Igy kozel a 40hez, jo par pasin tul, csak igazolni tudom, hogy igy van. Amikor a sex mukodott, akkor evekig egyutt tudtam elni a ferfiakkal (mas okbol szakitottunk) de amikor a sex nem mukodott, akkor max par honapig birtam, barmilyen nagy volt a szerelem.


Szamomra nem attol mukodik jol, ha minel tobbszor csinaljuk, hanem attol, hogy mennyire nyiltan tudunk beszelni rola es nemcsak arrol, hogy mit mikor hogyan, es megnyiljak mellette annyira, hogy kiprobaljak uj pajzansagokat, hanem azt is nyiltan meg tudjuk beszelni, hogy kinek mi az igenye, hanyszor kivanja stb.


Nem vagyunk egyformak, mindenki mashogy mukodik es van egy bizonyos szint amig el kell fogadjuk a masikat olyannak, amilyen. De van a szinten tul egy masik szint, amikor mi akarunk megvaltozni azert hogy a masiknak jobb legyen.


Mikor elertem a 30at (gondolom a kor meg a hormonok) leesett a libidom es havi max 1x ha ramjott. A parom jobban birta es megbeszeltuk, hogy csinaljuk akkor is amikor nekem esetleg nincs kedvem, de neki van es siman kezdemenyeztem csak azert hogy neki jo legyen, akar ugy is hogy en el se mentem! Ha valakit igazan szeretsz, akkor ezek nem is tunnek aldozatnak.


De a te baratnod pedig meg el is megy 10 perc utan, akkor nem ertem mi baja van?


35-on tul eletmodot valtoztattam, megvaltozott drasztikusan a dietam es elkezdtem sportolni es visszatert belem az elet, es alig vartam, hogy a parom hazajojjon es jol ellassa a bajom.


osszetett dolog ez. Lehet hogy csak lusta es ha tobbszor noszogatog, akkor eszbe kap. Lehet hogy mas oka van, egeszsegugyi, hormonalis, stressz, mittomen. De ha nem kozlod vele, hogy neked ez problema, de ugy hgy o ezt fel is fogja, es nem tesz ellene, akkor en nem mennek bele egy hazassagba egy ilyen novel!


Sajnos nem egy nem 2 ferfit ismerek (4et minimum), akik hazassagon/parkapcsolaton kivul mas nonel kerestek a vigaszt, mert otthon nem kaptak meg amire szukseguk volt!

2016. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
tenni? semmit,csak rosszabb lessz,nemhogy nemvennék el ilyet,hanem lépnék tőle.
2016. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szergej55 ***** válasza:
64%
Jobbra ne számíts. Aki fap*ina volt, az is marad.
2016. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is volt ilyen barátnőm. Sajnos nem is egy. És volt olyan, amelyik mindig elutasított, meg csak eltűrte, de a házasságra vágyott. Egyszerűen nem jelentett neki semmit a szex, nem tudta megélni, élvezni. Egy darab fa volt az ágyban.

Azt tudom csak mondani amit a többiek is már leírtak: nehogy elvedd feleségül, mert nem hogy jobb, hanem még rosszabb lesz onnan kezdve, hogy bebiztosított téged magának hosszú távra.

2016. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Sztem ő szimplán ilyen típus hogy neki nincs igénye többre. Vannak ilyen nők. Nekem már az is sokkoló hogy a kapcsolatotok elején csak heti 1x csináltátok. Ha neked nagyobb az igényed keress hozzá olyan párt mert ez nem fog megváltozni benne. Legalábbis nem sok esély van rá. Annak nincs értelme hogy összeházasodtok és majd szenvedsz, esetleg szeretőt keresel.
2016. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Ment a zöld kéz mindenkinek.
2016. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Én is csak azt tudom mondani, hogy semmi esetre se vedd feleségül. Nekem már a heti egy szex is sokkoló, nem hogy a havi 2-3. Ha a pasim ennyit produkálna, biztosan seggbe rugdosnám. :D

A kiegyensúlyozott kapcsolat egyik alapja a jó szex, amit tőle már 4 éve nem kapsz meg. Nem tudom hogy bírtad ki eddig, de én a helyedben búcsút intenék mert csak boldogtalan leszel a továbbiakban is. Megváltozni nemigen fog már, és ne törődj bele ilyenbe.

2016. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez nagyom durva... Mi lesz ha gyereketek lesz évi 1? Bár ahhoz hogy gyerek legyen dugni is kéne. Hát nem irigyellek, de ha neki nincs többre igénye akkor nagyon nehéz lesz. Az us érdekes, hogy az elején is csak heti 1volt. Mi az elején mindennap csináltuk. Mára már ritkábban de azért na....
2016. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem se vedd el. De ez annyira érthetetlen számomra. Nekünk sem a szex körül forog az életünk, meg ahol gyerek is van oké, h nehezebb de basszus. Még nyaraláson is csak 1x? Nekem a szerelmeskedés is hozzá tartozik a kapcsolathoz, ahhoz hogy érezzem még szeret, hozzám bújjon, megöleljen stb. Mutat egyáltalán érzelmet feléd?
2016. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!