Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összezavarodtam, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam, hogyan tegyem rendbe az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Belegondolva ez akár egy szappanopera is lehetne,de tudom,hogy ez nem mehet így tovább.


Tavaly év elején ért véget a 3,5 éves kapcsolatom,nálam is lakott a párom, nem volt szép szakítás, kiderült,hogy férfiakkal és nőkkel is megcsalt.


Ősszel megismertem egy srácot a neten,külsőleg nem volt az esetem,én sem neki,de nagyon jól elbeszélgettünk,egyfajta lelkitársak lettünk elég hamar,ami meglepett,mert nehezen engedek közel magamhoz bárkit is. Kiderült,hogy neki is nemrég lett vége egy 1,5 éves kapcsolatának,és mivel egy baráti köre van az exével ő is kivolt kicsit.


Nos majd ő segített kirakni innen az exem.

A felszabadult helyen össze akartam rakni magamnak egy-két bútort ebben is segített nekem a srác, elhúzodott a dolog, nálam aludt.. olyan kémia robbant köztünk amit mai napig nem váltott ki belőlem senki, szeretkeztünk.


Bár én is szakítás után voltam, ő is, megbeszéltük,hogy adunk egy esélyt a dolognak, elvitt randizni,stb.. kb 2 hónapot lehettünk együtt,a szex nagyon jó volt,volt közös hobbi,csak a fene nagy féltékenysége, mindig azt mondogatta biztos én is megcsalom,mint az exe,és besokaltam,rájöttem,jobb nekünk külön,nem állunk még készen kapcsolatra.


Nos azóta ő egyedül van,év elején találkoztunk utoljára,akkor megbeszéltük,hogy nem keressük egymást,fájt,de jobb volt ez így,kb. 1 hónapja elkezdett újra aktívabban keresni,hiába tiltottam mindig új módot talált, békülni szeretne, bocsánatot kér,azt mondja hiába próbált, nem tud engem feledni, utólag jött rá,hogy nem becsült meg és mennyire szeret.


Próbáltam nem reagálni rá,de tegnap nem bírtam tovább,amióta írogat felkavart ott belül bennem valamit,jól esett vele újra beszélni, de egyben kényelmetlenül is éreztem magam, mivel nekem van azóta egy 3 hónapos kapcsolatom, szeretem a jelenlegi páromat,mégis összezavarodtam kicsit.


A páromnak nem szeretnék beszélni erről,ha felmerül az exem már ideges lesz,megtiltotta,hogy beszéljek vele,amit meg is értek,ma találkozunk és már most lelkiismeret furdalásom van vele szemben.


Köszönöm a válaszok.

(26/F 28/F 25/N)


2018. máj. 12. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy két szék között a pad alatt. Sajnálom, hogy nem tudok segíteni, de jó eséllyel mindkét faszira keresztet vethetsz.
2018. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez most furán fog hangzani,de lehet úgy járnék a legjobban, de azért igyekszem elkerülni ezt az opciót, ha lehet.
2018. máj. 12. 12:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy összezavarodtál. Hosszú kapcsolat után beleugrottál egy másikba, holottaz exet sem heverted ki. A másik nem lettetek pár, és jött egy új ember, de a közelmúlt belenyúlik a jelenedbe.

Egy kicsit egyedül kellett volna legyél addig, míg lezárod a történteket fizikálisan és magadban is. De ezt már nyilván nem lehet. Amit lehet, hogy az új barátodra koncentrálsz és a többieket teljesen kiiktatod az életedből.

2018. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utólag/kívülről könnyű okosnak lenni, de szerintem is korai volt a harmadik (legutóbbi) kapcsolatba beleugrani, miközben az második is azért ment szét, mert az elsőn se voltál még túl.
2018. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2.Igazad van,csak ezt én későn vettem észre. Aki elköltözött vele egyáltalán nem tartom a kapcsolatot,az exem kellene végleg lezárnom,de utálom magam,mert valamiért nem megy olyan egyszerűen..de tudom,hogy ezt magamban kell rendezni és a jelenlegi páromra koncentrálni.
2018. máj. 12. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért ugrotok bele úgy kapcsolatba hogy még nincs lezárva a múlt?!
2018. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jogos kérdés.


Aki elköltözött tőlem, vele már az utolsó hónapok is rosszak voltak,akkor már sejtettem,hogy van valami mielőtt lebukott. Inkább azt volt rossz,hogy 3,5 évig valaki az életed része,majd egyik napról a másikra eltűnik,ezt volt nehéz feldolgozni.


A második srácot véletlen ismertem meg, nem volt tervezve, tudjátok ez a rózsaszín köd, elvesztettem a fejem, nem ismertem magamra, hogy is mondják ezt, elcsavarta a fejemet. Egyik kolléganőm azt mondta az ember életében egyszer bukkan fel a nagy Ő, lehet nekem ő volt az, nem mindig amellett köt ki az ember.


A mostani páromnál már tiszta fejjel indultam neki a dolgoknak, és amíg nem jelentkezett az ex, jól meg is voltunk.

2018. máj. 12. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg annak, akivel jó volt a szex, hogy hagyjon békén téged mert van párod, akit szeretsz. Ha tisztel téged, akkor tartsa ezt is tiszteletben.
2018. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a hasznos,köszönöm.
2018. máj. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!