Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok annak ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok annak ha a párotok más nőket hívna úgy hogy drágám, szivem?

Figyelt kérdés
Néha viccből mondja néha csak azért hogy a másik embert zavarba hozza szóval sose gondolja komolyan de engem akkor is idegesít.
2018. máj. 12. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor beszéld meg vele, hogy ez téged zavar, és szeretnéd, ha másoknak ezt nem mondaná, még viccből sem.

Kommunikáció és megértés az egész.

2018. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd te is mas pasiknak ,h dragam meg szivem. Meg egyre durvabbakat elotte. Ez a modszer be szokott valni.

N

2018. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg Drágám Csillának és Szivem Lorettának hívják őket, addig semmit.
2018. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapból nem hasznalom ezeket a nyálas becezesket egyik “párom “ sem használta mert gaznak tartottuk

Max akkor mondtam ha szarkasztikus voltam valakivel vagy csak poenbol mondtam

Soha nem mondanék senkinek ilyet komolyan

Ezek csak sablonos fantáziátlan “becezesek” miért kell ezeket túl lihegni

2018. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!