Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Facebookon egy nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Facebookon egy nyilvános csoportba, aminek nem tagja a párom, kitettem egy bejegyzést, azt láthatta vajon? Megjelenhetett neki a hírfolyamában, hogy én mit írtam?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na, de mit irtal?
2018. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDD
2018. máj. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kiírtam, hogy szeretnék likeokat a profilképemre. Nem tudom, hogy ez így mennyire hangzik cikinek, de higgyétek el: rém ciki.

Az a helyzet, tökre örültem az új profilképemnek, de 3 db like volt rajta. Sokkal több szokott lenne, olyan 10-20 körül. És egy ismerősöm, akit nem kedvelek, nem sokkal utánam tett ki képet, pár óra múlva 150-nél járt. Ekkor hirtelen tök csalódott lettem. Pedig általában tökre leszarom az ilyet, de hirtelen az, hogy 3 ember értékelte csak az új képemet, míg az övé 150-ig futott mikor láttam... Hirtelen felindulásból kiírtam egy nyilvános csoportba. (Nem értem el vele semmit, azon kívül, hogy lejárattam magam, mert azóta is csak 5 van. :D) De kevesebb mint 100 ismerősöm van, mert nem gyűjtöm az idegeneket.

A párom pedig úgy jön a sztorihoz, hogy neki szoktam erről papolni. És ezzel hogy kiírtam, szembementem az elveimmel.

2018. máj. 14. 00:40
 14/19 A kérdező kommentje:

Ha már itt tartunk... Ha nem pofátlanság. :D Ha valakinek van Facebookja, és lenne olyan kedves, megszánhatná a szaros kis profilképemet. :DDDD Vagy már überciki lettem? :D

Amúgy azonnal hogy leesett, töröltem a posztot. Remélem, nem látta szinte senki. :(

2018. máj. 14. 00:42
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne itt gyakorin anonim emberektől akarj lájkokat, felfedve ezzel a kilétedet stb. Bár biztosan lesznek olyanok akik szeretnék megtudni hogy ki vagy, de többnyire csak rosszindulatból. Amúgy meg igen, űberciki amit csináltál, annak a 150 lájkosnak meg nyilván tízszer több ismerőse van mint neked, de amúgy mi értelme van másokhoz méregetned magad? Az hogy mennyire vagy értékes ember nem a lájkok száma határozza meg, de ha hagyod magad lealacsonyodni erre a szintre akkor bizony az lesz a mérvadó.
2018. máj. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Kiírtam, hogy szeretnék likeokat a profilképemre. Nem tudom, hogy ez így mennyire hangzik cikinek"

NAGYON.

De én nem tekinteném szakító oknak.

Bár elgondolkodék, hogy egy ilyen but majommal mit is akarok?

Tegnap 180 lájkot kaptam 3 bejegyzésre, az egyik vicces volt, kettő elgondolkodtató - ennek örülök. Jobban, mint amikor ennél többet kapok egy új profilképre, amit évente, ha cserélek. (62F)

2018. máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van
2018. máj. 14. 22:16
 18/19 anonim ***** válasza:
Már találkoztam itt ilyen lánnyal aki likeot kunyerélt, de ő 13éves volt kb. De ha neki megtettem, akkor neked is mehet egy lájk, ha ez neked ennyire fontos.
2018. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez nem a számtech, de még nem is a tini kategória...

Amúgy, ciki. Én is kiábrándulnék.

2018. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!