Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lanyok ti milyen ruhadara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lanyok ti milyen ruhadarabnak örülnétek a legjobban amivel a párotok meglepne?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szeretnék egy csini fehérneműt amit letéphet rólam:)Ja nincs párom.
2018. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zokni. Ha ezt vesz, ismer. 💓
2018. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen ruhadarabnak nem örülnék, bár én a tárgyi ajándékokat alapból utálom, úgyhogy aki nekem ajándékot vesz, az kb. egyáltalán nem ismer. Persze ha valami olyannal lep meg, amit szeretne rólam később levenni, azzal semmi gond :)
2018. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel elkezdek rendszeresen futni és edzeni,így egy ehhez megfelelő nadrág nagyon jól jönne :)
2018. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én bármilyen ruhadarabnak örülnék, mivel nagyon szeretem a ruhákat, és mindig azt érzem, nincs egy szál cuccom sem amit felvehetnek. De leginkább ezt úgy tudnám elképzelni, hogy tudja, hogy melyik boltból konkrétan mi tetszik, csak nem.tudom megvenni, és megveszi nekem, nem.ugy, hogy bemegy egy boltba és random bármit, mert lehet olyat venne ami nem tetszene, és nem tudnám hordani. Én fehérneműnek is örülök, de azt is úgy tudom elképzelni, hogy együtt vesszük meg :D
2018. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami menő mintás pólónak, élénk pulcsinak nagyon örülnék.
2018. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felemás zokni. Más ruhadarabot egyáltalán nem szeretek senkitől kapni.
2018. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami picit melegebb, de csajos bőrkabát - türkiz vagy sötétebb rózsaszínes színben :D
2018. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!