Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi vezetett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi vezetett a szakításhoz?

Figyelt kérdés

Van egy youtuber lány, nő, akit követek. USA az állampolgársága, de pár hónapja a párjával Amsterdamba költöztek. A csaj egyszerűen gyönyörű, ügyes, a személyisége lehengerlő, pont emiatt kedvelik. Hogy a ragyogó külseje csodálatos, közvetlen, vidám, könnyen megkedvelhető személyiséggel párosul.

Na, és egy ideje nem volt vidije, most meg lett egy háromnegyed órást. És elmondta benne a végén, hogy kidobta a barátja. Hogy hamarosan ki kell költöznie a lakásból, amiben laknak. Pedig évek óta együtt voltak, együtt jöttek Amsterdamba, ahol a párja kapott munkát, ő pedig követte, onnan is, abban a pár hónapban mióta oda költöztek, utazgattak más európai országokba már többször is, sőt az USA-ba is visszamentek egy bizonyos helyre (nem oda ahonnan jöttek). És akkor hirtelen kidobja? Őt? Egy ilyen szép, ilyen normális lányt?

Nem értem, mi lehet a háttérdben. Most majd tuti azt fogjátok írni csak színészkedik a youtube-on, amúgy lehet tök házsártos a párjával, stb. De ezt erősen kétlem. Épp ez az, hogy nem színészkedik. Önmagát adja. Totál lejött a személyisége, érdeklődési köre, minden. Ja és ha azt mondjátok, talált mást, kizárt. A párja nekem speciel egyáltalán nem jó pasi. Ezer éve barátok voltak, ami aztán tovább fejlődött, és összejöttek. Amúgy a lány mindig leszögezte, hogy ő nem a "barátja", hanem a párja. Mert hogy a járás, meg a barátom kifejezést nem érezte magukra illőnek.

És azért sem szakíthatott vele, mert megunta volna, hogy youtube-ozik a barátnője. Mert diszkrét volt.

De akkor miért szakítottak? Miért dobta ki? Ha nem a személyisége, nem a külseje miatt, nem a youtube-ozás miatt... Akkor miért? Ráadásul, bár nem részletezte, nekem az jött le, hogy a lányt is meglepte, hogy a párja kidobta.


2018. máj. 14. 17:20
 1/9 A kérdező kommentje:
A lány nem olyan youtuber aki vakolatnyi sminket tesz magára, meg csak a szempillaspirálozással foglalkozik. Vagy aki minden másodpercet közzétesz.
2018. máj. 14. 17:22
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Te beteg vagy :D
2018. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
ahh... fájdalmas.
2018. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Elsősorban ez az ő dolguk, csak rájuk tartozik, nem másra, így azt sem tudhatod milyenek, amikor csak ketten vannak és nem látja őket senki. A másik dolog meg az, hogy lehet valaki akármennyire szép, okos, inteligens stb., vagyis mindegy, hogy mennyire jó külsejű az az ember, megnyerő személyiséggel, ha az a másik személy nem szerelmes belé. Az érzelmeket meg nem lehet irányítani. :)
2018. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"USA az állampolgársága," - En meg Spanyolorszag vagyok isten kegyelmebol.
2018. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"A legjobb nőt is unja valaki" mondás ismerős?

Amúgy meg, egyrészt elfogult lehetsz, hiszen süt a rajongó tinilány rózsaszín szellőn táncoló pónifingja az írásodból, másrészt meg minden egyes embernek van egy visszataszító oldala, rossz szokásai, házsártos tulajdonságai amit nyilván nem rak ki az ablakba. Egy youtuber pláne nem. Gyakorlatilag bármi lehet a háttérben, szimpla idegesítő szokás, amin nem tudott a srác túllépni, gyerek téma, ha az egyik akar másik nem az válóok, értékrendbeli, világnézetbeli különbség, ráunás, megcsalás, bármi.

Én is hagytam ott egyszer egy olyan srácot, aki után 10-ből 8 lány sírva könyörgött volna, mert egy bizonyos vízválasztó dologban egyáltalán nem passzoltunk.


De javaslom hogy ne isteníts enynire egy másik embert, pofáraesés a vége.

2018. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Téged mindenesetre könnyű bepalizni. Én is tudok napi 3 percig egy ideális jócsajt játszani, amit aztan feltöltök a netre.
2018. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
A videókból nem tudhatod, hogy a valóságban milyen, csak azt, hogy milyennek akar látszani.
2018. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több pszichopata él köztünk, mint hinnéd.
2018. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!