Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is vagy így, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is vagy így, hogy a "legjobb" barátnőjének mióta pasija van már nem is keresi?

Figyelt kérdés

Nem vagyok lezbi még mielőtt ilyeneket írnátok csak rosszul esik, hogy mióta barátja van már nem is hív, ezelőtt meg sülve főve együtt voltunk.Én megértem hogy most már van valakije, nah de hogy 1héten kb 2nap ne tudnánk találkozni azt már nem.Én mindig elhívtam azelőtt is mindenhová még akkor is ha volt valakim,de ő meg szinte soha.Általában mindig én irok rá. Meg hogy ha fölmennek bulizni akkor se szól pedig nem csak ketten mennek.Amikor meg én kérdeztem hogy nem e megyünk bulizni akkor meg nem volt kedve..

Nem értem hogy miért ilyen!?

20/L


2010. jún. 14. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
én is jártam így régebben az akkori legjobb bnőmmel. lett egy pasija és bárhova hívtam nem volt ideje. azóta nagyritkán beszélünk pedig a mai napig egy utcában lakunk. Azóta nekem is lett egy kapcsolatom, új ismeretségi köröm lett, új barátok. Ilyen az élet, de semmi sem történik ok nélkül.
2010. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nálam is volt ilyen. Ha hívtam valahová, akkor sosem ért rá, állandóan a srác nyakán lógott. Egy idő után elegem lett és nem kerestem a társaságát. Azóta elhidegültünk egymástól, szinte alig beszélünk. Ez van sajna..
2010. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, elején még jó volt, mostmár 2 órára se szakadnak el egymástól... Már nem is érdekel, legyen boldog, de ha szakítanak ne jöjjön hozzám sírni (én voltam az egyetlen barátnőjeÖ
2010. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!:)

Ez az hogy nekem is csak ő volt,akivel tényleg mindent meg is beszéltem,de úgy látszik hogy neki csak arra voltam jó hogy ne unatkozzon otthon.

Úgy látszik én vagyok ilyen naiv :S

2010. jún. 14. 18:21
 5/5 anonim válasza:
Nálunk én vagyok az a fél akinek barátja lett.. én sokáig kerestem de a bnőm kezdett el távolodni tőlem és aztán a fejemhez vágta hogy én hanyagolom.. azóta inkább nem keresem mert nincs kedvem veszekedni
2010. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!