Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell megszerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megszerezni a kiszemeltet?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, tetszik egy férfi.

Arról sejtelmem sincs, hogy én neki tetszem-e, vagy nem, és ha igen, akkor mennyire.

Ha vele találkozom, mindig odafigyelek magamra, és a legjobb formámban vagyok. De ezen kívül mit tudnék tenni? Csak ennyit tudok tenni az ügy érdekében. :(


2018. máj. 15. 00:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Az mindig jó pont, ha valakit embernek nézel, és nem tárgynak vagy ügynek.
2018. máj. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

1.Szemkontaktus

2.Mosoly

3.Érintés


Így lehet nyitni nemtōl függetlenül, ha pedig van a másikban hajlandóság akkor a folyamat önmūködō, reagálni fog.

2018. máj. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz közelebb kerülni, beszélgetni vele.
2018. máj. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Könnyű azt mondani. :(

Nem merem. Egyszerűen nem merem. Nem merem! Vele kapcsolatban semmit nem merek. Nem merem, értsétek meg! Most is félek hogy látja ezt a kérdést, és rájön hogy róla van szó, és én vagyok aki írja. Vele kapcsolatban az agyam beáll egy másik üzemmódba, ugyanúgy ha otthon vagyok, éjjel, egyedül. Akkor is iszonyat idegben vagyok, félek kimenni a konyhába. Na ugyanez van ha róla van szó.

2018. máj. 15. 04:57
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Higgadj már le! Miért, mi van abban, ha megtudja, hogy tetszik neked? Semmi.
2018. máj. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Próbálkozz beszélni vele és kérdezd meg lenne e kedve meginni valamit:)

Ha nem akkor legalább nem szenvedsz mert megpróbáltad, ha pedig igen akkor ott bedobhatod magad:)

2018. máj. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Ne parázz.

Max visszautasít.

2018. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Miért kell félni tőle? Nem kell piedesztálra emelni, nem egy félisten. Épp olyan ember, mint Te. Nem kerülhetsz soha kapcsolatban vele, ha így állsz hozzá. Ha randiznátok elájulnál? Ugyan...

Nyugodj meg. Itt se ismer magára ennyiből, annyira általános ez.

Attól, hogy odafigyelsz magadra, még nem figyel fel rád.


Bátorság! ;)

2018. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
A legcélravezetőbb út a kommunikáció felépítése, utána jöhetnek az egyéb női praktikák... Ha ezt az első lépést nem léped meg, semmi esélyed nincs.
2018. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Nézz a szemébe mosolyogj és érintsd meg. És keresd a társaságát. Beszélgess vele bármiről.
2018. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!