Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell megszerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megszerezni a kiszemeltet?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, tetszik egy férfi.

Arról sejtelmem sincs, hogy én neki tetszem-e, vagy nem, és ha igen, akkor mennyire.

Ha vele találkozom, mindig odafigyelek magamra, és a legjobb formámban vagyok. De ezen kívül mit tudnék tenni? Csak ennyit tudok tenni az ügy érdekében. :(


2018. máj. 15. 00:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

#10 vagyok, még hozzátennék valamit:


"Ha vele találkozom, mindig odafigyelek magamra"


Ne csak magadra figyelj, hanem rá is. Akkor azt is észreveheted, hogy tetszel-e neki.

2018. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Annyira be vagy feszulve a semmire. Ha osszejossz valakivel, akkor is egesz nap azon fogsz gorcsolni, hogy hogy nezel ki, hogy viselkedsz, mit mondasz?
2018. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos ha ő nem szemelt ki téged magának, már nem is fog. N kergess hiú ábrándokat. Ha tetszenél neki valamilyen fomában közeledni próbálna. Ha nem akar veled kommunikálni sem szerinted akkor akarhat tőled valami komolyat?

Hagyd ezt a fószert. Szerintem az is lehet, hogy nem elég tökös gyerek vagy abszolút közömbösen viszonyul hozzád.

2018. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
Ne kergess...
2018. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Mióta vársz rá? Nekem is tetszett egy férfi,akire 3 évig reménytelenül várakoztam. Teljesen elvette az eszem. Amint látom te is beleestél ebbe a csapdába. :D Ha még nem késő az elején próbálj ebből kiszabadulni, mert csak rosszabb lesz.
2018. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
38%

#15 ebből csak annyi a tanulság, hogy NEM VÁRNI kell 3 évet, hanem valamit TENNI. Az a te bajod, hogy erre te képtelen voltál (csak vártál, de nem tettél semmit). Ne vetítsd ki masra, hogy te elcs3szted.

A kérdező azt kérdezte, hogy mit TEHETNE?


Nem értem, hogy miért kell ennyire negatívnak lenni, hogy a "HOGYAN"ra a "NEM" a válasz?


Kedves kérdező,


Keresd a társaságát, mosolyogj rá, néhányszor érintsd meg. Ha erre nem reagál, akkor pedig lépj tovább.

2018. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
(Nem én pontoztam le akik 0 meg 20 százalékon állnak, nem tudom miért kellett azokat a válaszokat lepontozni. Úgy érzem, ennek a pontozásnak semmi értelme.)
2018. máj. 15. 20:15
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
#16-osnál a pont. Nem kell túllihegni, viszont így csak egy helyben toporogsz. Szedd össze a bátorságod és oldd meg!
2018. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Én a válaszommal nem akartam rosszat a kérdezőnek. Pont ahogy írtad tanulsából írtam le,mivel kicsit hasonlóan jártam... Miért kell ezért egyből letámadni? Sajnos őszintének sem szabad lenni:(
2018. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Ja és a "hogyan"-re azt hiszem ti már válaszoltatok.

Nincs több hozzáfűznivalóm...

2018. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!